bugün

kolay hazmedilemediğinden dolayı osmanlı 'torunları' tarafından şiddetle reddedilen kültürdür. ne münasebet yani.
Japonya: samuraylar shogun un haremlerinde takılırdı.

Çin:eşcinsel tanrı(pembe renkli bir tavşan görüntüsünde)

Avrupa:derebeylerinin beğendiği çocukları hadım ettirip kendine gelin yapması

Rusya:kralların haremlerinde bulunan oğlanlar.

Kızılderililer: ağır işlerden kaçmak için cinsiyet değiştirip erkekler ile evlenmesi.

Yunan ve roma:zaten bu tarz sapkın olaylar normal karşılanıyordu pek fazla yazmaya gerek yok.

Türkler:
Eveettt konu geldi bize eski türk kültüründe(göktanrı inancı)eşcinsellik ve zina yasaktır islamiyet sonrası da durum pek değişmemiştir e tabiki üst zümrede her imkân olduğu için yoldan çıkmıştır lakin bu sapkınlık halka inmemiştir.

Bunun için diğer milletlere göre daha az üzülebiliriz.

Not:osmanlı da bazı bu tarz gruplar halk arasında olmaktadır.

Not2:eski türklerde(hunlar)kadın görünümlü erkek şamanlar bulunur fakat bu eşcinsellikle alakalı değildir.

Kadına verilen değer ile alakalıdır vs ilk şamanların kadın olduğu düşünülmektedir.

Edit:eksileyen neden Ekşiler bu olaylar bütün hepsinde var yalan mı söyleyeyim.
Osmanlıda kürt, çerkez, arnavut, sırp, yunan gibi bir çok etnik döküntü bulunduğu için türklere atılan iftiradır. Bu kültür yunanlara aittir. Malum doğu roma fethedilince bunu osmanlı bayrağı altında yaptılar. Merak eden romada eşcinselliği araştırabilir.
bir kere yazdım bir daha yazıyım verdiğim bir örneği... prens radu the handsome yada diğer bir lakabıyla radu the beautiful var... efllak boğdan için kardeşi vlad draculla birlikte edirneye saraya geliyorlar çocukluklarında... genç birer delikanlı oluncaya kadar burada yetiştiriyorlar... eflak boğdan osmanlının kontrolünde o zamanlar biliyorsunuz... radu'nun abisi vlad dracul'da meşhur kazıklı voyvoda... yani işkenceleri ve kan içmesiyle dracula efsanesini doğurmuş adamın ta kendisi... sarayda eğitim alırken radu aşırı yakışıklı olduğu için birilerinin hoşuna gidiyor... o birileri radunun ırzına geçmeye kalkıyor... adam kılıcını çekip ırzını zor kurtarıyor... o birileri öyle meşhur birileri ki of offf... belkide vladında ırzına geçiliyor ve adamın osmanlı nefreti bundan ileri geliyor... osmanlıda oğlancılık had safada... iç oğlanlar, civelekler, bayramda erkek fahişelerin yaptığı geçit törenleri, 4.murat ve musa melek çelebinin aşkı vs... ben bir türkçüyüm ve sonuna kadar diyorum ki anadolu karamanoğullarının hakkıydı ! bizans özentisi osmanlının değil !
(bkz: osmanlı ocakları)
osmanlı'da olmayandır. iran tarihine ve kültürüne ait şiir ve minyatürlerin osmanlı'ya aitmiş gibi gösterilmesi osmanlı'yı itibarsızlaştırma çabasıdır. siz kötüleyedurun, avrupa hala osmanlı'nın tekrar kurulup, şahlanmasından korkuyor. bugün pkk'yı destekleyen ülkelerin başını sizce neden almanya ve ingiltere çekiyor?
eşcinsellik yada oğlancılık kültürünün zirvesi roma ve yunan medeniyetleridir. bknz: platon.

yeryüzünde bu olayların olmadığı hiçbir dönem yada devlet yoktur.

osmanlıyı ne aşağılamak ne de yüceltmek için kullanılabilecek bir konu değildir bunlar.
halk icinde olabilir. son zamanlarinda rumlar tarafindan acilan bircok kerhanede mevcuttu.
bunu osmanli yonetimine hanedanina yüklemek yanlistir.
(bkz: homofobi)
osmanlıyı dikensiz gül bahçesi gibi göstermeye çalışan tarihçilerden başka kimseyi dinlemeyen fanatik osmanlıcıların zoruna giden gerçek.
eşcinsellik utanılacak bir şey de değildir. eşcinseller de insandır. saygı gösterilmesi gerekir.
bu sapıklık tüm dinlerin yasakladığı bir şeydir Allah koca bir kavmi yok etmiştir bu yüzden .
(bkz: osmanlıda ibnelik)
Lokomatif yapiyolar mis.
"götverencilik" "ibnecilik" olarak da adlandırılan kültürdür.
en sevdiğim başlıklardandır. buraya gelip ''biliyo mosun osmanlı da oğlancılık varmı ihi ihi '' diyenleri izlerken bol bol ibret alıyorum.
kardeşim oğlancılık ya da diğer tabirle eşcinsellik tarihin her döneminde her devlette ve millette zaten olagelmiş bir şeydir. ''şu toplulukta eşcinsellik yoktur'' diyemezsin.
ha şidi benim kıl olduğum yer az önce eşcinsellere özgürlük temasıyla entry girmiş olan bireylerin gelip burada biliyor musun osmanlı da eşcinsellik varmış yaa demesi çok garip oluyor yani osmanlıyı desteklemek için canlandırmıyor bu başlığı belli. çünkü az sonra osmanlıya başka bir konuda kin kusacak. diğer taraftan osmanlıyı gerici göstermek de isteyemez çünkü eşcinselliğin olmasından bahsediyoruz.. ne yapmaya çalışıyorsunuz amk? sırf insanların moralini bozmak için kendinizin dahi anlam veremediğiniz böyle saçmalıklar yapmayın olum.
osmanlı döneminde gayet yaygın hede. şimdi osmanlı torunları geleneği devam ettiriyor.

(bkz: vakıf kursunda erkek cocuklarına tecavüz)
ibne yeniçerilerin savaşa tokmakçı taburu götürmesine kadar uzanır.
hadi oğlan kelimesinin manasından saraydakini reddediyorlar fakat ordudaki civelekler gerçektir arkadaşlar.

ona daha açıklama getiremediler.
Murat bardakçı'nın osmanlı'da seks adlı eseri okunarak bu konuda birtakım bilgilere ulaşılabilir.
Bir padişaha bile tecavüz edildi. (bkz: genç Osman)

Ensar vakfı ve AKP bugün bu işi layıkıyla devam ettiriyorlar.
Oldukça yaygın olandır ama kimse içoğlanlar meselesini dillendirmez.
(bkz: kültür)
(bkz: bir kültür çeşidi olarak oğlancılık)
günümüzde bademleme diye devam eden olgu( Bkz:Ensar Vakfı)
çok komik lan vallaha da billaha da yok olmamıştır diyor cüneytçiler..

(#29196462)

adam minyatürü çakmış ona eksi vermişler... Ruh halinizi yerim sizin. Sanki kendileri s.kiliyor.
sürekli zihnimi kurcalıyor bu mütiş qültür.

ışıklı ve layiq bir kemalist olmama raamen sırf bu yüzden osmanlıya empatim var. şayet bir zaman makinasi icad edilse hiç düşünmez qendimi osmanlı ya ışınlatırdım.

bir elimde nutuk'um, diyer elimde taytım, sırt çantamada bir kaç şişe bira aldım mı tamamdır. zira çoq hoşlanıyorum osmanlılı erkeklerden hepsi babayiyit erkek gibi erkek. berkecanlar, tonguçlar ne bilsin.

offf allam ya. bi sürü, bi sürü güçlü kuvvetli erkek. hayali bile ıslanmama yetti ayol.
kökeni antik yunan çağına kadar izlenebilir.