bugün

Az önce kurduğum hayaldir... ne güzel olurdu ama...

Abdest alırken ibriğimi tutardı...

Adını bile bilmediğim yemekler yapardı...

Beraber kımız içerdik...

Sonra boy boy oğlanlarımız, kızlarımız olurdu...

At sırtında gezerdik...

ama ben kızın memleketinde kalırdım açıkçası...
Dejenere olmamış bir kazak veya özbek kızıyla evlenmek güzel olabilir.
gün gelir de niyetim bu olursa benim için zor olmayacak bir iştir. zira çok fazla türkmen arkadaşım var. memleketine çağıran, beraber gidip gelelim diyen arkadaşlar oluyor, mantıklı gelmiyor değil. hepsi de çok iyi insanlar. dost canlısı, arkadaşlığa önem veren, aile yapıları yozlaşmamış ve bizden daha sıkı. arayı açmadan sürekli de görüşürüm, buna cidden değiyorlar.

öğreneli yıllar oldu halen şaşırırım, türkmenistanda at bakanlığı var yahu. adamlar at kesene hapis cezası veriyor. at o topraklarda çok kutsal ve atların hepsi de cins, kesen cinayetle yargılanıyor.
Ergenlik dönemi türkçü ataklaridir. Geçer.
Kisaca adina edta diyoruz.

Hedef buyuk gibi gorunse de öyle degildir.
Güzel bir evlilik olacağı aşikârdır. Kazakistanlı bir kız görmüştüm üniversitede, taş gibi hatundu. Konuşması falan da çok tatlıydı. Ayrı sınıflarda olduğumuz için muhabbeti ilerletememiştim.. Kazakistanlı kızlar hoşuma gidiyor.. Türkmenistanlılar da güzel.. Türkün asilliği işte..
tacikler haricinde gayet iyi bir fikir.
özbekler, türkmenler ve kazaklar çirkin oluyor, bir de kokuyorlar. çok birlikteliğim oldu ama ı ıh yaramazlar abi.
anadolu kızları candır.
Beni sevsin de orta ,ön arka asya farketmez.
Orta doğu bir gerçekle yaşadığımız için yakmayın orta asya kız’ın başını. Varsa ben orta boy ‘trakya bir kız’ alırım.
Orta asyalı, neden olmasın.