bugün

yıldız tilbenin ağzından dökülen muhteşem sözcükler. kelime uyumuna dikkat!

kızım adam olana bir kere söylenir.
(bkz: allah şifa versin)
orospu seyhan!
he
orospu seyhan!
aaa aşk olsun!
-orospu seyhan!
^^ha!
-ırıspı seyhan!
^^şaka olarak kabul ediyorum!

ahahaha bu ne yahu!!!
(bkz: bir yaşına daha girmek)
o değilde o lafı söyledikten sonra yıldız tilbe'nin yüzünü bir buruşturması vardı ki, o daha da komikti.
internet aleminde denk geldiğim, gülmekten kırılmama neden olan yıldız tilbe sözü.

o. seyhan!
haaaa!
o. seyhan!
höyyy!
üzerinden bir sene geçmesine rağmen hala katıla katıla güldüğüm ve yıldız tilbe'nin oruspu dedikten sonra seyhan'ın aşk olsun demesiyle mahalleyi inlettiğim olaydır. sonrasında yıldız abla'nın oruspulardan özür dileyip tüm kadınlarda oruspuluk var demesi bayağı güldürmüştür. allah şifa versindir.
seyhan kızımızın işini hakkıyla yaptığının göstergesidir.. çok komikti o ayrı mesele ama ben gülmedim.
başkalarının başından geçen tatsız ve hatırlanması can yakan olayları hatırlatmak için sorulan soruya gayet de yakışan bir cevap.
röportaj sonrası ise diyalog şöyle:
s: ben o soruyu ne şaka olarak söyledim ne de ciddi olara.
y.t.: bana sorma o zaman başkalarını!
s: ama soruda kötü bir şey yok ki.
y.t.: ben biliyordum o soruyu bana soracağını.
s: ama kötü soru muydu?
y.t.: amacın iyi değildi senin. iyi niyetle sormadın o soruyu.
zevk için o işi yapan seyhandır. fahişe seyhan ise para karşılığı yapar.

(bkz: tdk)
şu ana kadar gördüğüm en güzel laf sokuştur. valla hayran kaldım muzip muzip orospu seyhan nedir ya ahahahah.
(bkz: canım yhaa)
yıldız tilbe'den duyduğum ve seyhanın ,bir anlık dumurunun ardından gelen, tepkisine rağmen azimle söylemeye devam ettiği ve sonunda tabii ki şaka diyerek sıvadığı hakaret. hala ciddi miydi bilmiyorum yalnız...
gökhan zan'ın kuğuya bütün ekmek atmasından sonra güldüğüm en komik 2. olay. aklıma geldikçe kahkaha atıyorum.

yıldız tilbe lafı.
seyhan:şaka olarak kabul ediyorum.
Yıldız:bende sorunu şaka olarak alıyorum ahahahı
E biliyosun herhalde olup olmadığını :D
daha sonrasında canlı yayında seyhan'dan değil de, kelimeden ve gerçek anlamdaki orospulardan özür dileyerek seyhan'ı iyice bitirmiştir.

(bkz: allah şifa versin)
az önce twitter'da scolari'ye uyarlanmış bir capsini gördüğüm replik.
http://t.co/ETCDLNbbx7
- orospu seyhan
+ haaaigh.
- orospu seyhan.

Yıldız tilbe vecizesidir.
Bir insanın sizi sürekli aynı şeyle yüzsüzce rahatsız etmesi sonucu söylenecek söz.
-Allah şifa versin ×3

Orospu seyhan
Hiagg
Orospu seyhan
Aşk olsun saka olarak kabul ediyorum
Değilmisin yani.
bir insanı üzmek için çaba sarfeden kişiye denen isim.sakince ve hafif gülümseyerek,orospu seyhan...
Yıldız tilbeye aşık olma sebebidir lan. Ahahaha ya kadınsın yıldız, azından öperim.
ahhahaha haketmişti ama ya o gün.
kimse kusura bakmasın da tam yıldız tilbe'ye yakışır bir söz olmuştur.
yıldız tilbenin ağzına yakışan cevaptır. gazetecinin işi soru sormak cevap koparabilmek yemiyosa yapma röportaj album satmak için, tanıtım yapmak için çağırdın insanlar yine "o.. seyhan" dediğin insanlar.
yıldız tilbe'nin vakti zamanında seyhan erdağ'a verdiği ayardır. seyhan erdağ'ın ısrarlı ve imalı bir biçimde soru sorup sıkıştırması üzerine yıldız tilbe bu lafı sarfetmiştir.
Rahşan olarak hatırladığımdır. Hayat çok garip.
çok fenadır. sana ne lan ibrahim beyden. Yıldız'ımı rahat bırakmazsan böyle cevabını alırsın fahişe seyhan seni.