bugün

Yine çekirdek satışları patlayacak..
Olan Nazmiye ye oldu. Ofelya savaşa girdi tek başına. Nazmiye de duvarları yumrukluyor gladyatör Gibi.

Nazmoş koş nazmoş.
Başka bi yazarla tartışan yazar.

Ikisini de tanımam, ikisininde tek bir entrysine denk gelmemisimdir.

Lakin ooophelia haklı gibi, niye diye soracak olursanız.

Bence nicki biraz seksi ondandır.

Ekleme: evet ikisininde ne konuda tartıştıklarından da gram haberim yok amk.
Ben iki tarafı da açık oylayıp gaz vermeye geldim arkadaşlar. Olaydan da bir sikim anlamadım. Evet.
Nasıl, sporcu olarak yetiştirilmemiş topçular her maçta ve her fırsatta, eften püften şeyler yüzünden kavga eder ve birbirlerini sevmezler ya.. Sürekli, top oynamanın tekniği yerine, esen hava kavga dövüş havasıdır. Oophella ve belalıları da işte aynı bu örnekteki gibi, yazarlık dışında her haltla ilgilendikleri için, kavga edip duruyorlar. Oophella iyi bir kız, öyle olduğu imajını yansıtmaya çalışıyor, insanlar genellikle kendilerini nasıl tanıtmak istiyorlarsa öyledirler ya da öyle olmaya çalışıyorlardır.ha.bu eleştirilebilir mi, kişisel olarak! Başka konu.
Yabancı gelmiyor bana eski nick neydi?
Açık oylayıp fingirdemeyen yuzır. inşallah Ramazan'dandır.
ben gördüm, çok güzel bir kız.
Hangi bacağı.
ölünün arkasından konuşulmaz buse abi seni şiddetle yalıyor pardon kınıyorum.

bir silik.
Güzel karı. Kendisi ile telegram bağlantımız var inşallah onuda silmez.
O kadar gidecegim gidecegim dedi, hicbir entryisini gormedim. En azindan bi veda ederdim. Neyse guzel bir silik kari oldu artik.
Foto atınca sözlüğü terk etti.
gecenin ikisinde mesaj yazmıştı oysa sabah bi kalktım silik. oophelia, enektarlar koltun altında kalık beni ara.
Dün rüyamda gördüğüm yazar. Diordu ki nazmiye hayatının aşkosu mısırda piramitlerin dibinde bi yerlerde seni beklior.