yanlarına selçuk aydemir'in de girmesi gereken koalisyon.

zaten burak aksak'ın kuzeniymiş.
süretli üretsinler ikilisi. yoksa kezban dizilerinden çomar filmlerinden kurtulamayacagiz.
Türkiye'de iyi işlerin tutmadığının en güzel iki Örneği.
Ne yazık ki eskisi gibi sevemediğim iki adamdır. Eskiden güzel adamlardı çünkü iyi işler yapan ama olağan üstü yenilgiler alan adamlardı. Şimdi herkes onları tanıyor, bir iş yapacak olsalar herkes bunu duyuyor. Ropörtajların biri diğerini izliyor. Ama yeniliyorlar. iyi yenildik filan diyorlar. Yok abicim iyi yenilmediniz. Güneşin Oğlu izlenmediyse mesela övünülecek bir yenilgidir. Keza Leyla ile Mecnun'dan bahsetmeyelim artık. Ama Ben de Özledim, Bana Masal Anlatma ve Beş Kardeş. Öyle iyi ki yenildik filan değil. Bana Masal Anlatma'nın yapımcısı BKM, Beş Kardeş'in yapımcısı Ay Yapım. Öyle kendi kendinize çok güzel dizi-filmler çekip millet duymadığı için izlenmiyor değilsiniz. Kötü işler yapmaya başladınız. Yetersiz işler. Kendinizin çok yukarıya taşıdığı çıtanın altında ezilen, paramparça olan işler. O yüzden bu ara olmuyor beyler, iyi yenilmiyorsunuz. Klişe yeniliyorsunuz.
Aman ne iyi işler. Leyla ile mecnun izlerken sıkılan bi ben değilimdir heralde. itiraf edin siz de sıkılıyosunuz