bugün

10 dakkadir aradigim fakat bulamadigimdan sebeb isyan etme bicimimdir.gereksiz gerekcelerle silik kismima 2 adet entry atip kaybolmustur.napmaya calismakta hala dusunmekteyim.sozlugun formatini koruyacagim diye, sacma salak basliklarin durmasina izin verir.yonlendirilmesi gereken basliklari siler.hatta bunlarin yonlenmeye bile ihtiyaci yoktur.kalsindirlar.madem eksi sozluk klonusun, madem amacin eksi gibi olmak, eksi gibi yonet su sozlugu demezlermi adama.ornek alin derler yine adama.buyursun bunu silsin.buyursun beni ucursun.gitmeme, su adrese girmememe neden olsun.ama beni bulsun.

ozurler olsun herkesten.
(bkz: çok dikkat çekiyorsun)* *
(bkz: bizde bilirdik başlık açmayı)
(bkz: özel mesaj nerede)
ben tanimam hic bir moderatoru.kimdir degildir.kusura bakmasin kimse yine bu sebebten ozel msg da atamiyorum.mod gelip beni ucurdugunda, veya entry silindiginde baslik goz zevkinizi bozmaktan kurtulacaktir.keza herkes oyle.
soz konusu olan moderatorler;

(bkz: baslik acmak icin baslik acmak)

bakinizina sebep olmus.ve baslik acilmasini saglamislardir.ve bu baslik yazan sahsin (yani benim) en begenilen 3. entry im olmustur.

simdi soruyorum; bu bir tezat degil midir ? bu gorev yerine getirmek midir ? bu okurlarin daha okunakli bir sozluk bulma sebebi midir ?

bu sorular bu sekilde cogaltilabilir.daha kaliteli bir sozluk icin sizde cekinmeden sorunuz.

sonradan gelen edit;
an itibariyle soz konusu baslik en begenilen entryler siralamasinda 1. siradadir.buyrunuz burdan yakiniz.
(bkz: moderatör kardeş az baksana)*
(bkz: posion burda moderator nerde)
(bkz: nerde bu devlet)
(bkz: modetator pabucu yarım çık dışarıya oynayalım)
(bkz: moderatör sobeee)
(bkz: kuka)**
gizemli takılan yazarın kurabileceği cümle. gizemli olduğu için saklanbaç oynuyormuş gibi moderatöre laf atabilir.
(bkz: kacın modlar geliyor)