bugün

bana liseli diye hitap eden anaokulu öğrencisi.
(bkz: beslenme çantan olayım aminci)
moonlight sonata'ya aşık olan yazar.
bir aralar yapacaktık bu adamla bir şeyler, canlı adam çekecektik ulusta. makine alacaktı ellağam. buz gibi ankara soğuğunda ellerimiz donacaktı. sonra ne oldu? yalan oldu amınım.
sınav dönemlerinde telefonuna ulaşılamayandır, ötesini bilmem...
tanrım, toptur.
tan'ım, toptur.
tanı, toptur.
20 ocak 2011 tarihinin ilk saatlerinde bir internet sitesinde bilgi içerikli ve faydalı yazılar yazmaktaydı. ve bir daha haber alınamadı.
*
nicki ile beni mest eden yazar. itiraf ediyorum kıskanıyorum nickini. ayrıca gece gece beni anesteziden çıkarmıştır (bkz: #10553286) nolu entrysi ile.

bana bi amin desene desene desene. *
bana koyun diyerek iltifat mı etmiş yoksa hakaretmi etmiş anlamadığımı bildirmek istediğim yazardır. kendisi iyi bir yazardır. kaliteli yazılarıyla sözlüğün kalitesini yükseltecektir.
bunda hafiften ibnelik var. böyle garip cinsten.

olur olmaz şeyden keyf alıyor. iki kelam ediyorsun sanırsın can ciğer. sarıyor sarmalıyor hoplatıyor falan. tanıyo muyum? valla yok.
ama güldük, gülüyoruz, gülünüyor. kan çekiyor işte. ibne ya o bakımdan. hem ademle havvadan kardeşiz biz haberiniz var mı *
kampanya mağduru kendisi. uu kıyamam kıyamam. ama azarlandıkça sırıtan öğrenciler var ya ehehh ahaha diye gülüyor manyak. aa manyak bu ayol.

not: hepsi tanım işte. sevgilerle *
sözlükte düzgün erkek yok diyenlere tokat niteliğinde yanıttır. biscolata starz erkeklerini hamur diye yoğurur yoğurda katar çırpar.

öyle sofistike.
bu adamın bugün doğumgünüsü. kendisinin bile haberi yok. gezip tozma planları yapıyor şu an. önce litvanya ya, sonra ukrayna ya, en son rusya ya geçecekmiş.. böyle bi güzergahı var.

gerçi güzergahtan haberim olunca.. bi amaç sezmedim değil... neyse.

doğum günün kutlu olsun hacı. nice mutlu yıllara.. mutlu diyarlara.. Na zdorovje.

yalnız ben yine de söyliim; stoya yenge rus değil abi. sırp. ters yöne gidiyosun sen.
panpa doğum gününü kutlar arkandan tıklarım.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
doğum günü olduğu iddia edilen herifçioğlu. niye doğdun hemşerim?
hesap ver. alırım aklını. gelmeyeyim oraya.

asarım keserim.*
oha, herifin doğum tarihi benden bir gün önce tekabül diyormuş takvimsel olarak. zaten yazılarında vardı aga, bir erkeksi duygusallık, sezmiştim. hadi onu geçtim, ikimiz de bifincancay' a aşık olup ölesiye kapışmak zorunda kalmıştık bir zamanlar, ardan çekilmem için, camları filimli sunrooflu 93 model şahin marka arabasını teklif etmişti bana. öylesine şövalye ruhlu balık erkeğidir yani...

doğumgünün kutlu olsun demek isterim kendisine bu vesileyle,

bu arada teklifin hala geçerli mi hacu ?
31'den gün almıştır hayırlı uğurlu olsun vatana millete.
iyi ki doğmuş yazarımız. her yaşının yeni tecrübeler getirmesi dileğiyle.
(bkz: ben)
pisuvarda yanyana işeme kültüründen yoksun bir yazar.

ayrıca mc donalds'da eşgalini ezberledikleri için artık burger king tuvaletlerinden bedava yararlanmanın formüllerini araması gereken yazar. en olmadı mecidiyeköy bambi kafenin tuvalet şifresi en son 3453# şeklindeydi, yazsın bir kenara...*

vesselam severim kendisini. gerekirse ebesinin amından, gene ebesinin nikâhına yürüyebilecek kadar...

edit: gelen kınama mesajlarının ardından önemle belirtilmesi gereken yegâne özelliği yazarımızın: ağır toptur.

(bkz: şahi)
(#11211528) kendini tarif etmiş yazar.

moderasyona bununla ilgili daha önce başvurdum ama adam her türlü küfürü ediyor ve halen yazar olarak burda durabiliyor.
tanırım,

sağlam toptur.
bilgi birikimi çok sağlam, yakışıklı mı yakışıklı 3 5 sözlük yazarından biri.
(bkz: hem zeki hem yakışıklı)
not: top değilim.
tutunamayanlar ı bitiremeyenlerden.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar