bugün

olimpiyatlar da sporcuların açık giyinmesidır. Çarşaf mi giyseydi diyen mal, kimsenin böyle bir söylemi yok. Çıplak vücuduyla sanlı bayrağımızi kaldırmasın diyoruz. Daha doğrusu müslüman bir ülkeyi -istediğin kadar laikiz biz bıdı bıdı de- bu şekilde kimse temsil edemez diyoruz. O sporun tesettür ile yapılamayacağını bende biliyorum. O yüzden diyorum ki yapmayacaksın. Yapıyorsanda o türk bayrağını tutmayacaksın.
rahat hareket etmeleri için gerekli olan durumdur. neden sürekli bu tartışma konusu oluyo anlayamıyorum kadın orada koşarken sen götüne mi bakıyorsun?
yıllardır kimseye batmayan olayın günümüzde patlak vermesidir. nasıl bakarsan öyle görürsün. biz orada kazanılmış bir zafer görüyoruz, yabancı bir ülkede bayrağımızın dalgalanmasıyla gururlanıyoruz ama sizin aklınız fikriniz amda götte olduğu için çıplak bir kadın görüyorsunuz. hatta görüş açınız o kadar geniş ki milli atletimizin içini, imanını da görüyorsunuz. kadına etmediğiniz küfürler kalmıyor ve cehennemde yanacağına kadar siz karar veriyorsunuz! dinin kuralları belliymiş de bik bik bik. dinin kurallarını, Allah'ın emirlerini bilseydin kadının arkasından o kadar konuşmaz, hakaret etmez, imanını sorgulayabilecek kadar haddini aşmazdın!

düzenleme: sözüm meclisten dışarı lakin var bu yazdıklarım kadarını yapan denyolar, kıçımdan uydurmuyorum. ayrıca hiç kimse "türkiye'deki 'x' ne biçim müslüman yahu baksana mayo giyen bir milli atleti var" şeklinde düşünecek kadar delirmedi sizin dışınızda. hele ki çıplaklığı doğallık sayan avrupalıların aklından bile geçmez nevin mayo giymiş haşema giymiş türkiye'yi böyle mi temsil etmiş falan... orda herkes dalgalanan bayrağa bakar, sizin gibi nevin'in kıçına değil.