bugün

The poet and the muse adlı şarkıları fena olan grup. Tam emin değilim ama grup mu değil mi.. Tesadüfen kesfettim.. Bildiğim tek şey şarkı süper..
sadece alan wake oyunu için kafadan uydurulmuş bir grup. bahsi geçen şarkıların poets of the fall grubu tarafından yapılması muhtemel.

http://youtu.be/GeSUvoY2oUk

şarkı sözlerine dikkat ederseniz biraz gariptir. "fine the lady of light" gibi sözler. çünkü bu şarkı sayesinde oyunda gideceğimiz yeri anlıyoruz.

dedim ya işte sadece oyun için.
Poets of the Fall grubunun Remedy oyunlarındaki ismi. Remedy ile Poets of the Fall senelerdir birlikte çalışmaktalar zaten. Alan Wake'e kadar olan oyunlarında şarkılarına yer veriyorlardı *, artık grup ile birlikte oyunda kullanacakları materyalleri old gods of asgard personası altında çıkartıyorlar. Sadece oyunda kullanılacak olan şarkılar oluyor genelde.

Hoş bu geleneğe Alan Wake oyunları ile başladılar, sanırım Quantum Break'te yok Control'de tekrardan geldiler bu personayla. Control ile Alan Wake'de olan biten şeyler zaten birbirine oldukça yakın şeyler, sanki Control, Alan Wake'in prologu gibi bir hissiyata sahip, daha DLC'leri çıkmadığı için sadece bir iddia, bildiğim kadarıyla Remedy Alan Wake'in haklarına da kendisi sahip, oraya bağlamak isterlerse bağlarlar. Old Gods of Asgard'da bu ortaklığın ürünlerinden biri olabilir.