bugün

ne kadar da güzel olur değil mi dediğimiz eylem. sığınmak onların da hakkı. bize sığınsınlar. bizden başka sığınacak yerleri olmasın, evlerine ateşler salsın, ukraynalı gençlerin yollarını ayırsın. ne diyorum lan ben?
ukrayna dan gelenler iç savaşa neden olabilir.
pür neşe bir devlet olacağımız açıktır.

oooh türkü, kürdü, suriyelisi, slavı ... ne güzel bir ülkeyiz, oh oh maşallah. şaka maka ukrayna'dan mülteci almaya başlarsak ülkece deliririz. sapıklık iki değil üç değil dört katına çıkar.
alacağımız sığınmacılar kırımlı türk kardeşlermiz olacağı için abazanların hayali suya düşmüştür.
olası ukrayna bayii toplantılarının iptali ve bu toplantıların türkiye'ye alınması sonucunu doğuracaktır.
Kaprisli türk kızlarının sonucudur bu düşünceler sığdırmak için sığınmacı arar olduk.
esenyurt otogarında coşkuyla karşılanacaktır.
suriyedekine benzer sekilde denizasiri komsumuz ukraynalilar icinde toplama kamplari kurup dilencileri sokaklara salabiliriz. hatta bizim eve buyurup gelebilir ukraynali bacilarimiz.
Nerde o şans türk erkeğinde şans olsa türk kezbanı ile aynı ülkede olmazdı. Kesin gelenler de erkek olur. Trans olur, lez olur. Hay ben bu işin.
Silki ile düşünme sonucu olay nerelere gelir görülmüştür. Beyin insanda bazen bel altından omuz hizasına kadar bile çıkamamaktadır.
Sikle alakası yok. Herkes bu pahalı ve çileli kezbanlardan bıkmış. Ortalama bir düğün 30 bin tl. Bekar bir erkek o parayı kaç yılda biriktirir. Adi kezboşlar sade bir nikah istese sade bir yaşam istese herkes hemen evlenir.
içimizdeki orospu çocuklarını heyecanlandıran ihtimal. peki piç kuruları, ülkemizde savaş çıksa sizin ananız bacınız sevgiliniz nereye kaçacak ve kimler onları sikini kaldırıp bekleyecek ?
yeni ev alır iÇine bir sürü mülteci alırdım.biraz kültür getirirler en azından memlekete suriyeliler gibi pislik değil.
Olayi buyutmeye gerek yok olan durum. Sizin iciniz fesat arkadaslar.
türkiyenin genetik havuzunu güzelleştirecek hadise. öyle hatunları goril bile sikse manken gibi insan doğar lan.
Kampanya yapılarak düzelecek iştir. Bir Kırımlı türk kardeşimizi alana bir ukraynalı bayan verilsin bayan Bayram olsun. *
Türkiye yetimlerin babası zaten.
Mülteci dedigin tas gibi olmalı. sokaklarda salınsa şöyle sılav kızları. hatta onlar savaşırken biz sevişsek.
havalı kızlarımızın burunlarının kıçlarına girdiği biyoloji olayıdır. birde utanmadan sorarlar ukraynalı mı güzel? yok dedem.
abazanları yine su yüzüne çıkaran ihtimal. cinsellik fakirleri ya. bu hayalle bile tatmin oluyorlar.
yarın hepinizi rusa götürüyorum parası neyse ben vercem.
türkiye'nin itibarını 10 bin kat artıracak olay. ukrayna'ya para yardımı yapalım.mültecileri teşvik edelim.
ben savaştan mağdur olanların değil de savaşı çıkartanların gelmesini istiyorum. değişik bişi denicem. amkfhdfhksfkrfları.
(bkz: varım diyor)
Cennet vatanımız erkekler için hakiki cennet olacaktır.