bugün

zor bir şey olur. en sert müdahalelerle karşılık bulunur. ve şimdinin hümanist geçinenleri sağlam birer zaptiyeci olur.

örnek için çok uzağa gitmeye gerek yoktur. kuzey ırakta kürtlerin türklere yaptığına bakmak yeterlidir.

burada 2 sonuç çıkar.

1.sistemini ve devletini korumak için herkes sert uygular.
2.kimse dövlet bize bakmıyor ezikliği yapmasın.
hayatınızIN enbuyuk fasızmını gorecegınız durumdur. oyle elektırıgı falan bedava kullandırmazlar, yeşil kart hak getıre.
hoşgörüsüz bir ortamda, faşist saldırılara maruz kalmakla sonuçlanır.

adamlar türklerin arasında bu kadar faşist, bir de kendileri devlet kursa - olmaz ya - kim bilir ne pis olurlar.

siktirsin gitsinler efenim.
(bkz: kerkük)
"devlet bize bakmıyor" demektir.
(bkz: dövlet biza bahmiyür)
meclise girer salya sümük konuşurdum...

Dağa çıkan türk kardeşlerimle yolda kucaklaşır basına poz verirdim..

not: kürdüm
insana biraz koyar.
insanlık dersi vererek herkesin eşit olacağı bir ülke olur. (bkz: kuzey ırak kürt federasyonu)
şahsımın da dahil olduğu adıyaman'da önemli bir nüfusu teşkil eden türkmenlerin yaşayacağı durumdur.
Öyle bir dünya yok.

(bkz: Güldürmeyin daha karnım ağrıdı)
kurulduğu anda "amerika-israil analarını s*k"meyecek. Her türlü yardımı yapacaklardır.
aynı zamanda solculuk sloganları atan kürtlerin amerikancı olduğunu gösterir, olası kürdistandaki türk kardeşlerimiz.
örgüt kurarak silahlı mücadele ve bombalama eylemleri için dağ kadrosu oluşturur, devleti bölmek için Türkleri örgütleyip anadilde eğitim, anadilde savunma, ana dilde fatura ister fatura Türkçe gelmezse ödemez kaçak kullanır, ülkeyi bölüp Türk devleti kurmak için parti kurarak meclise girerek örgütün eylemlerini desteklemiyoruz der ama her yerde onların yanında olur ülkeyi bölmek için elimizden geleni ardına bırakmayız.
2009-10 Yıllarında Irak / Erbil'de Sonax Uygulama Merkezine Eğitim için gittiğimde havaalanında 'Welcome Kurdistan' yazıyordu. Türkiye'ye dönüşüme yakın, bir kaç banka açılışına gelen başbakan RTE, Kurdistan-Türkiye konsolosluğu açtı. Bir çok vatandaşın bilmediği ve gerçekte var olan şey devlet olarak resmen tanımış olduk. Geçtiğimiz günlerde Irak hükümeti ile Kurt yonetimi arasındaki gerilimin sebebi ise peşmergenin alan genişletme arzusudur .