onlar da insan nihayetinde.

evet tahmin ettiğin gibi, yukarıdaki cümleyi o arkadaşlardan birine yazdırdım. daha da yazacaktı da, bi cümleden sonra beyin fonksiyonları mı yavaşlıyormuş ne, apışıp kaldı zavallı.

bu yazarlar, yazı yazmaya okur yorumlarıyla başladığı için ekol olarak da onları benimsemiştir.

beynini birazcık daha zorlarsa infilak edeceği korkusuna sahip bu yazarlar, dertlerini tek cümleyle veya kısa kısa 4 cümleyle anlatırlar. al bu adamı, başörtüsü tak kafasına. götür birinci kattaki dairenin penceresine oturt. apartmana el ele giren genç çift için 'namus da kalmadı memlekette' demezse ibnenin bayrak taşıyanıyım.

'bayrak bu milletin vazgeçilmezidir' dedi bunu okurken. duydunuz değil mi?

ağzından çıkan o tek cümlenin, dünyanın en önemli fikrini ifade ettiğini sanmaktan geri durmaz. otorite misin arkadaşım? tek cümlesiyle dünyanın kana bulayacak örgüt lideri filan mısın? nedir bu taşşak?
Kendini çok da bir sikim zanneden asosyal yazarlar gibi bir konuya başlık olabilecek konudur.
kim okur kim yazar ben okumasam seni kim takar gibi bir tekerlemeyi 10 sn gibi bir sürede akıldan uydurtabilen konu başlığıdır.
Moderatör gördüğünde götüm götüm ilerler okuyucu gördüğünde götü arş ile temasa geçer dedirtebilecek tatsızlıkta haykırışlara sebebiyet gösterebilir.

"Güzelliğin beş par' etmez bendeki aşk olmasa" dizesini akla getirtebilecek maiyettedir.