bugün

dolmuşla ve yahut yürüyerek giden barzolar oldukça bu ülkenin gelişmeyeceğini düşünüyorum. şahsen benim bmw m olmasa kapıdan dışarı adımımı atamaz, utancımdan bunalımlara girerdim. hele bir de hem 2 yıllık okuyup hem bmw si olmayanlar var ki halleri içler acısı. acilen yok edilmeliler, buradan meclise sesleniyorum yeni bir yasa çıkarılmalı ve toplumun bu hastalıklı, zavallı ve seviyesi düşük insanları bloke edilmelidir.

hapis cezası bence idealdir.
okula gidip türkçe öğreneyen zavallıdan yeğ zavallıdır.

(bkz: moden savaşları)
son model otobüsle bile gidemiyoruz, neyin kafasindayiz?
Gidemiyorum zavallı bir fakirim ben.eksiye abanarak bir de siz vurabilirsiniz efendim.
babası zengin olmayan çalışarak bişeyler yapmaya mecbur olan insanlardır emekçidir haklıdır.

o senin bindiğin arabaya terleyerek kazandığın bir kuruşun geçtimi ulan basit. para olunca herşey oldu zannetmen ayrı bi durum adam ol kimse anasını babasını seçerek doğmuyor yargı veya bunun üstünden eleştiri ancak kör cahilin yapacağı bir durum eminim o arabaya verdiğin parada bi sürü gariban fukara, insanın hakkıda vardır yezitlik yapma çünki böyle devam edersen peşine düşebilirler. sonra babanın parasıyla alınmış o bmw ile bile kaçamazsın önce bi güzel dayak atarlar sonra o arabayla kaza yapıp perte çıkartırlar sende güvendiğin şeyleri kaybedince geri kazanmak için kucak dansı yapmak zorunda kalabilirsin.