bugün

baştakiler gibi çalıp çırpmıyor ya, namusuyla para kazanıyor. ne mutlu öyle eli öpülesi babalara.
haklı kişi beyanı. okul önünde hap, ex satacağına simit satan babadan utanılmalıdır.

(bkz: troll ile troll olmak)
daha önce bakalım hangi başlığa ne yazmışız.?

(bkz: köylü aileden utanmak/#24847003)

aynı bok, aynı koku..
evet herkesin babası avukat.

baban, o avukatların hapise sokmak için uğraştığı serseri kılıklı insanlardan biri de olabilirdi.
Saçmadır.açma simitten pahalı sonuçta.
Utanabilirsin.
buyuk ihtimal liseye gidiyorsunsur en fazla 18 yasinda olman lazim utanman gayet normal o yasta ama 10 yil sonra babandan utandigin icin kendinden utanacaksin.
(Baslik %99 troll cok ciddiye aldim heralde)
(bkz: ses etmeyin bekler bekler gider)
insan babasından utanır mı. Sonuçta çalmıyor adam.
Seninle aynı sözlükte yazı yazan bizler utanmalıyız aslında da hadi neyse troll olmana veriyorum...
valla troll olmayı aileyi kötülemek sanan zekadan nasibini almamış, böyle şeylerden bahsederken kendi kıt zekasının yarattığı saçma egosunu tatmin etme söylemidir.

valla adamım babası zengin olan insanların şikayet ettiği tek şey; baba sevgisini tadamamaktır.

neyse olum valla küfür ederdim de değmezsin.

edit: dayanamıyorum bu orospu çocuklarına laf edemeden duramıyorum.

bir de "senin o pis simitlerinden değil lokanta yemeği istiyorum." demiş. ulan şimdi yazdığımız bu entry'lere gülüyorsundur da belki ama küfürleri sonuna kadar hak ediyorsun.
Hırsız ve zengin bir babayla onur duyacak yazar isteği.
Haklı bir serzeniştir.
aklınca sözlükte başlık açıp bizi sınayan bir ergenle karşı karşıya olduğumu hissediyorum.
Baban seyyar olmus ticaret yapabiliyor bakalim sen ne olabileceksin.. ama bu daha cocuk ya aslinda normal o duygular fazla yuklenmeyin kardesimize.
ailesinden utanan insan evlat olsa sevilmez.
dikkat çekmek için başarılı bir yöntem bulan yazarın başlığıdır, zaten diğer yazarlarda azarlamak,kınamak bilgelik taslamak için hazır olda bekliyor amk.tamam hepiniz bilgeliğinizi ve marjinalliğinizi gösterdiniz şimdi odanıza çekilebilirsiniz.
(bkz: siktin formatı eyledin viran)
şerefli bir babadır, yinede babasından utanan kişi sözüdür.