bugün

tehlikelidir.
Normal bir bayandır. ilgi alanı futbol olmayan erkek olduğu gibi ilgi alanı futbol olan bayan da gayet vardır. Çok yadırgamamak lazım böyle durumları zevkler ve renkler tartışılmaz.
Hemen evlilik teklifi edeceğim kadındır.

Aslında bir tane tanıyorum. Lale orta. ilk kadın futbol hakemimiz. Ama benden büyük!
Ofsayt anlatıldığı zaman anlayamayan düşük zekalı biridir maalesef..
-bir adım öndesin.
+ofsayt olur. ulan ne efsane diyalog.
Sayıları oldukça fazlalaşmış olan güruhtur.
Maça gider, tezahüratın allah' ını bilir, yüzünü gözünü boyar, tespitleriyle dudak uçuklatır.
Hey yavrum heyyy!
fanatik galatasaraylıyım. yıllarca babamla gs maçlarına maruz kaldım. iyi ki de kalmışım.
takım arkadaşına pas atarken top ayağından çıktığı anda, pası alacak olan takım arkadaşı rakip defansın önünde ya da onlarla aynı çizgide olmalıdır. arkalarında olursa ofsayt olur.
ayrıca taçtan ofsayt olmaz.
Pasif ofsayt, hattrick, golden hattrick gibi terimleri bilmek çok numarası olan bir şey değil.
Aksine futbol ile iç içe olan bir ülkede yaşıyoruz, her kanalda spor haberleri var.
Bunu bildiğimizi öğrenince erkeklerin neden bu kadar şaşırdığını anlayamıyorum.
Aynı şey arabalar hakkında bir sohbette de başıma geliyor, "sen nereden biliyorsun multijet motoru!?" Diye bir tepki aldım 2 hafta önce.
Bunlar sadece erkek beyninin algılayabileceği şeyler değil, şaşırmanıza gerek Yok.
derbi olduğu gün ensenize vurup bu akşam sizi s*kecez diyebilir dikkat edin.
Eskidi bu. Kadınlar artık futbola fransız degil. Ben lisede beden dersinde öğrenmiştim kadinlar sadece ilgilenmiyor salak degiller yani.
ofsaytı tam anlamı ile ben çözemedim. çözmüş bir bayan olduğunu sanmıyorum.