bugün

seks ihtiyacımı 4 yıl boyunca odtüden karşıladım lütfen laf atmayalım bu şekilde.
(bkz: entrisi okunmadan eksilenen başlıklar)
yakınları orada okuyan kişinin tespitidir.
beni milli eden üniversite.
Tecrübeyle sabit olan tespit. Biri başörtülü biri açık iki sevgilim oldu ikisi de bakire değildi. Ben de tabi vur geç yaptım. Şimdi napıyorlar bilmiyorum. Evlendiler mi bekarlar mı bazen merak ediyorum ama yapacak bi şey yok. Yobazız amk ufak bir zara takılıyoruz. Takılmayan rahat rahat evlensin bu tarz kızlarla.
(bkz: ilk entrysi görünmeyen başlıklar).
zıtlıkların muhteşem uyumu.
ortalıkta evlenilecek kız bırakmadınız kodumun p.çleri.am salakları.yavaşlar bu aynı zamanda sizin ayıbınız.kim benim hakkımı yediyse haram olsun.
" tilki yetişemediği üzüme murdar dermiş " atasözünü hatırlattı.
muhtemelen travesti cinsinden bir seks işçisinin rızkına engel olan durumdur. yoksa neden diline dolasın ki üstüne vazife olmayan mevzuları...
ODTÜ Türkiye nin en kalifiye okuludur, kampüsüne girmesi bile olası olmayan zırtapozların dışarıdan saçma salak yorumlaması komik geliyor. Oy verdiği partinin seçilmesini kendi sosyal ortamında elitleşme varsayan bireylerin bunun olmadığını gördükçe kudurmasından kaynaklı saçmalaması. Kapısından geçemeyecek insanların Ortadoğu Teknik Üniversitesini boklaması da ayrı komik.