bugün

uzun süre boyunca sıkıntılarını içine atan insanın, artık dayanamadığında deşarj olmak için bulduğu çözüm.
bazen sadece ihtiyaçtır.
sinirlere iyi gelir. o anınızı kimse görmediği için normal yaşamınıza devam edersiniz. gözyaşı mümkün olduğunca gizlenmeli, sizin yararınıza olur bu.
sinirlerinizin yatışması için birebir yöntem.
yapamadığımız eylemdir bazen amk evinde 4 sap yaşayınca ancak tuvalette sıçarken oluyor işte.
ozenilen eylemdir. zira odamin kilidi yok.
özenilen eylemdir. zira geçen gün doktora gittim, bende göz kuruluğu var. ühühühühü (kuru ağlıyorum biliyor musun?).
dizilerde ve filmlerde çok gördüğümüz sahnelerdir. gerçektede olan durumlardır.
şu an yapmak isteyip de yapamadığım durumdur.

çok fenayım lan...
zamanında yapılan bir eylemdir. yastıkla da ses çıkması engellemeye çalışılır. sonuç; hüngür hüngür ağlamaya devam edilir. eğer ağladığınızı biri gördüyse;

- kızım/ oğlum ağlıyor musun sen? ne oldu anlat bana.
+ yok bişey git başımdan...
- hadi aç kapıyı.
+ gittt..
- amannn! senle de uğraşılmıyor be. *
az önce yatağa sırt üstü çapraz atlayıp yaptığım eylem. dizlerimi yukarı aşağı oynatıp nevresimi dövdüm önce.. sonra da yer yer elimi yumruk yapıp ağzıma sokara da ağlama eylemine renk kattım. lakin evde yalnız olduğumdan bi anlam ifade etmedi. kebap söyledim o gelir ama ..
çok kıl bir eylem. odanın kapısı hemen kırılıp ağlayan kişi sille tokat teselli edilmeli ve akabinde "bunu mu istiyodun, bunu diye" bağırılmalıdır.
Yeşilçamın vazgeçilmez sahnelerindendir. ama asıl güzeli, koşarak kendini yatağa yüzüstü atmak ve mümkünse hıçkırarak ağlamaktır. yönetmenlerin ilaçla intihar etme sahnesinden sonra en sevdiği sahnedir. *
erkek adamsa, allah onu davul etsin. vardır bunu da yapan bir erkek aramızda.
her genç kızın, ömründe en az bir kere yaptığı hareket.
haftada bir düzenli olarak yaptığım eylemdir. Çok mutsuzum