bugün

http://www.hurriyet.com.t....asp?gid=180&sz=73106

zaten göbeği sizinle beraber kesilmiş diye biliyorum ben.. imralı'dan çıkartıp serbest bırakalım isterseniz, hatta kendine ev ve araba da tahsis edelim..

tanım: dtp kongresinden çıkan karar.
* gürdal mumcu'nun dtp'li olmak için gün sayan kamer genc'e dediği gibi; "hıhı, tabi canım"
(bkz: görürsem söylerim)
çok izaha luzum yok bunu diyecek kadar bilincini yitirmiş yüzsüzlüğü bizden aldığı cesaretle kapatan adama ancak şöyle denir
(bkz: sizi tbmm den çıkartalım bize gelin)
börek yaptım bak!
(bkz: BAŞBAKAN ASTIK AMA BiR TERÖRiSTi ASAMADIK).
tanim: oha lan dedirten haber.
azgin surulerin karari. bir de cikar "kurtler boyle istiyor" diye nara atarlar bir sey denilgi zaman.
ben de diyorum ki o zaman siz de sunu okuyun: (bkz: 27 ekim 2007 sirnak pkk yi protesto mitingi/#2525147)
o degilde, imrali'dan cikinca asil bizim bu taraflara bir iletisime gecse, ne guzel olurdu degil mi sozluk?
doğrudur. salın hayvanı ormana. bizimle bağlantı kurmasına gerek yok. biz bulur avlarız, leşini de kuzey ırak'a atarız.
''başka bir arzunuz'' dedirten haber.
haberde güldüğüm nokta ise, bu bildiri ''demokratik toplum kongresi'' adı altında bir oluşumdan çıkmış. bu oluşum: demokrasiyi, 30 bin küsür askerimizi şehit verdiğimiz pkk ve onun ele başı olan zata haklar vermekle algılıyor. yahu o kadar reziller,utanmazlarki demokrasiyi terörün aracısı olarak kullanmaya çalışıyorlar. işin diğer bir gerizekalılığı, bu imralı'daki şahsın sanki sütten çıkmış ak kaşık olarak gösterilmesi. bu açıklamalar karşısında şehit ailelerinin feryatlarını gözümün önüne getirdiğimde delirmemek elde değil. suratlarına tükürsem az bile kalırım. gerçi bi fayda etmez ama bunu yapmayı çok isterim.
bende kate winslet le sevişeyim o zaman, dedirten cümle.