bugün

beyaz saraydan beslenen ittir. saldırgan ve arsızdır bir tek obama'nın beyzbol sopasından tırsar.

kendisine çok benzemeyen bir fotosu için;

http://www.barack-obama-p..._at_news_conference_1.jpg
sopanın kudretine vakıf olmuş tiptir.

itaat etmesse başına gelecekleri çok iyi bilmektedir muhtemelen kaddafi nin zombi istilası ile nasıl paramparça edildiğini izlemiştir. canı tatlıdır, başını soktuğu bu beladan nasıl kurtulacağını kara kara düşünmektedir.

yok lan ne fesatsınız, o herif değil zimbabwe devlet başkanından bahsediyorum.
en az beş tane yavrular.
ecevit'in zamanında bu it gibi itaat etmediği için, bu gün ekmek kuyruğu, sigara kuyruğu, ilaç kuyruğu, gibi zırvaları ile milletin canını sıkan tiplere padişahtır.

ecevit de kıbrıs da yapılan zulme gözlerini kapasaydı da kucağa otursaydı, o zaman herkesin gözünde iyi bir it olacaktı rahmetli... ama o ne yaptı, babalar gibi gitti kıbrıs a da girdi, zulmü de bitirdi.

arkasında o zamanlar ona destek veren tek lider ise libya dan kaddafi idi. hani geçenlerde öldürülmesine itin köpeğin çanak tuttuğu...

yazıklar olsun böyle bir şerefsizlik mi sizin istediğiniz? dostlarımıza yüz çevirip bizi kullananlarla çıkarcı pazarlıklar mı? bu mudur devletin bekası? bu mudur huzur refah? evlerinde rahat rahat televizyon seyreden zenginler? korkudan ağızlarını bile açamayan bir lokma ekmeğe muhtaç fakir aç, sefil insanlar. iyi kötü ben herşeyin farkındayım, elimde iki kilo et alacak kadar param var. üstüme giyecek urbam, peki ya sizin neyiniz var korkak sefiller, neyiniz kaldı onurunuzdan başka? insanca yaşamak için daha ne kadar susup göt yalamaya devam eedeceksiniz?
ne kadar daha iki torba kömürle ısınacaksınız? bu kadar sefaleti her deönem her devirde yaşabilirsiniz. inanın bana ben de başbakan olsam bu kadar içler acısı durumda olursunuz en fazla, o zaman nedir bağımlılığınız? nedir korkunuz allahtan mı korkuyorsunuz? bu it peygamber mi? günahınızı sevabınızı bu mu belirliyor? müslümanlara yapılan zulme karşı israilin eteğinin altına giren bu herif mi sizin lideriniz? yazıklar olsun müslümanlığınıza da insanlığınıza da. değilim ulan müslüman falan. sadece insanım, insanların insanca yaşamasını isteyen bir insan. korkmayın her yerde verilecek hesabım sizden veya ondan veya bu minvallde bir yaşam sürdüren müslümanlardan sağlamdır.
siz hala uyumaya devam edin!
ama allah'dan korkusu yoktur bu itin.
obamanın sopasını götünde hissettiği halde ses çıkartmayan yobaz dinci it kadar değersiz değildir.
obama ikinci kez seçildi. yeniden seçilme şansı olmayacağı için artık daha da korkusuz ve fütursuz...

tir tir titriyordur bizim it...