şöyle bir tişört giymektir. düşün bak aynısının türkçesi olarak "tayyip bir xxx'dir" diye giyen biri olduğunu. demohrasi negzel lan. evet.
görsel
devlet büyüklerine hakaret etmenin bir suç olmadığı amerika'da cezasız kalan eylemdir...
(bkz: güzel ama ingiliççe)
polisin amerikada sizi yakalayıp içeri atması olanaklı.
(bkz: Amerika özgür bir ülke)
(bkz: bahın çoh enteresan amerikada suç değil bunlar)
(bkz: obama dick stay don t bend)
aynısının, türkiye'deki liderlere uyarlanmış halinin, buraya yazılırken bile 'başıma iş almayayım' diye sansürlenerek yazıldığını düşünürsek, türkiye'de yapılması imkansız durum.
türkiyede cumhurbaşkanına 'tayyip' demek bile ayıplanırken tişörte pussy, dick falan yazdırma ütopik kaçıyor.
Ne yapmaya çalışıyor lan bu kadın? Kendisinin bir amlı olduğunu biliyor mu? Orda olsam direk yanına gidip çekinmeden "sikişelim mi apla?" Diye sorardım.
Ulan adamlar ne kdar rahat aq ya burda varya yapicaksin bunu da.
yapılması zaten bir özgürlük değildir ki siz amerika'nın nesini övüyorsunuz. bir insanı eleştirebilirsin ama hakaret edemezsin. en basitinden senin anana bacina bunu soyleseler hoşuna gider miydi?
Benzerini sıkıysa avrupadan bile daha özgür olan bir cumhuriyette yapsınlar bakın bakalım nolacak.
amerika'nın cumhuriyetçileridir bunlar. bizde olduğu gibi terbiyesiz, seviyesiz, akılsız koyun gibi siyonizmin malı olmuş ve güdülen ahmak sürüleridir. halbuki o savunduğu bush iflahını sikmişti 8 sene önce.
aynı arkadaşın "tayyip is a thief" yazılı tshirt'le gezmesini talep ediyorum.
türkiye'de yapılması imkansız durum diyenlere gezide erdoğan'a küfürlü şarkı söyleyen gençlere para verilen o meşhur rezaleti hatırlatmak isterim. bizde şarkısını bile yapıyorlar bunun algısına attırdığım diyesi geliyor insanın.
gezide para dağıtıldığını iddaa eden arkadaşlar bunu kanıtlasınlar "i love tayyip" tshirt'ü giyer gezerim.

ama akp mitingine katılsınlar diye insanlara para verildiğinin kanıtı olan sms ler mevcut. ayrıca rte dönüyor, gece yarısı miting yapacak diye sabaha kadar metronun açık tutulduğu da dün gibi hafızalarda.

edit: eskile beni bebeğim.
https://www.youtube.com/watch?v=1dwktKX2A6g işte kanıtım. ı love you erdoğan tişörtü giymeyen o.ç dir. ayrıca sms ile para dağıtıldığını kanıt olarak gösteren ahmaklar; ulan bende iki sms çeker aha kanıt derim am beyinli süzme salak! lakin ben sana kanıtımı sundum. ayrıca o kadar mitinge gittim kimse kimseye para vermedi orospu çocukluğu yapacağına önce adam ol midemizi bulandırmayın o rezil karakterinizle!
Kedidir o kedi. Pusy (kedi yavrusu anlamına da gelir. Tıpkı pupy nin köpek yavrusu anlamına geldiği gibi) arkadaşın beyni fesatlığa değilde azıcık ingilizceyede çalışsaymış iyiymiş.
Bunun bizim ülkemizde de olmasını isteyen daha dogrusu bunu bir demokrasi örneği sanan insanlar da varmıs demek..
Ister rte olsun ister bahçeli ister kılıçdaroğlu bu hoş bir şey olmaz. Etik denen bir şey var.
3BRAVEEEEEEEEEEEEEEEEE yazdıracak davranıştır.
harika bir eylemdir. istediğimi giyerim ulan. evet.