bugün

aslında hemen oracıkta, azıcık bile sorgulamadan, kuytularda empati kurmadan yargılanmaması hatta yadırganmaması gereken sevgilidir.

öncelikle "o iş"i tanımlayarak başlayalım söze. o iş nedir ne olmalıdır acaba? daha önceki entrylerimde defalarca anlattım. sözlük ortamlarında iyi niyetli olursan prim yapamazsın. kötü niyetli olacaksın. temsil misal, o iş belki de perde takmak anlamında kullanılmış olabilir burada. ama napıcaz? kötüniyetli hareket ederek o işi sekis etmek olarak kabul edicez. tesisat.

tayt dediğimiz ise, vicudu alabildiğine saran, vicudu afedersin ama dipçik kibim, tüffeeek kibim gösteren bir alt giysi. belden aşağı giyilir ve başta yarak ve afedersin popo organ/organımsıları daha net gösterir. pantulla 1 görünecek afedersin popo, taytla 4 yahut 4 buçuk görünür. elde var 1.

fantezi dediğimiz ise sekis etmeye doymuş hanım kız yahut babayiğit beylerin (not: allah doyurmasın) bir takım hayallere koşarak, farklı heyecan peşine düşmeleridir. bir takım rikisleri elbette mevcuttur ama kumar kibim bir hastalıktır bu. ben arkadaşlardan o şekilde duydum en azından. yoksa sekisi kim kaybetmiş de, neyse amk duygusallaşmayalım.

son olarak, bayan sevgiliyi detaylıca tariflendirmeye gerek yok diye düşünüyorum. kısaca geçersek üzerinden (not: oyşşş) memintoları olan, şefkatli, güzel memintolu, sevecen ve bir çift memintoya sahip dişi diyebilürük.

tüm bunları sabah sabah aynı potada erittiğimizde, partneriyle sekis etmekten ve memintolarını emikletmekten hoşlanan, fantezi düşkünü bir hanım kızın varlığı hayatın olağan akışına uyarlık göstermektedir. ben bunu radyoloji uzmanı hekimle bilem tartışmam.

haaa şu da var ki; davasında sonuna kadar da haksız bayan sevgilidir! hanım kız tüm kuşları siktiniz bi leylek mi kaldı? sen partnerin olan babayiğitle hangi fantezileri tükettin ki babayiğit bir beye tayt keydirme küstahlığını göze aldın? aşk ol yani!!! daha dübürden vermedin, o leveli geçemedin kalkmış tayt diyorsun. hadi dübür olmadı bari git güzelinden bir hanım kız bul getir siz sevişirken babayiğit bey partnerin osbir çeksin. o da yok! azıcık usturuplu ol, azıcık yeri ve zamanı tuttur amına koyim ya! kafadan tayt fantezisine giriyorsun hanım kız! hee sen yine de fenalardayım diyorsan ben ve bir kamyon dolusu arkadaşım basar geliriz kapına, taytlı taytsız senin amına kor patoz ederiz o ayrı konu. huzurlarınızdan ayrılırken yalanına sokuyumculara kapağımızı takıp gidelim:

görsel
rüyalarında superman, batman vs. ile sevişen bayandır. gerçek yaşı öğrenilmeden birlikte olunmamalıdır.
fantezide çığır açmış bayan sevgilidir. bu iş kırıklığa doğru gider aga ben uyarayım da.