bugün

gece vakti nasıl oldu bilmiyorum, birden bu konuyu açarken buldum kendimi, garip.

konuya dönersek, malum arkadaş gavatın tekidir. abazalıkla alakası yok öncelikle konunun. vardır herkesin çevresinde böyle bir tip. sohbet kızlardan açılır falan, sonra dersin işte makyaj vesaire de olsa simone simons ne kadar güzel bir bayan, adriana lima melek gibi bi'şey, kate upton inanılmaz, rosie huntingtonbilmem ne diye gider sohbet. ama bu dümbük arkadaş her gün farklı bir ünlü ve güzel bayanla çıktığı için hiçbirini beğenmez. yok onu abartma yok şunu kabartma der ve bir boku da beğenmez. sorsan kendisi bir günhayley williams ile çıkıyordur, ertesi gün doutzen kroes ile, sonraki gün milla jovovich ile arada da angelina jolie ve megan fox ile kaçamak yapıyordur sanki amk. zaman kalırsa yol üzerinde jessica alba'yı da boş geçmemek lazım. tamam bi ton makyaj var hepsinde, hatta gün içerisinde sıfır makyajsız doğal güzelliği inanılmaz olan bir çok kişi görüyoruzdur ama adam hiç bir boku da beğenmez mi?

güzellik göreceli kavram eyvallah, olay abazalık falan da değil, ki bencede doğal güzellik hepsinden öte, ünlü-makyaj kombinesi ile çoğunun adama benzediği de doğru ekranlardakilerin ama insan evladı sanki elinde her gün farklı aşmış bir güzel var gibi bir şey beğenmez mi?

bu ara çevrede böyle fazla tipe rastladım da ondan sanırım yazdım bu kadar gece vakti. neyse herkesin görüşü farklı ama bu tiplere illet olmuyorum da diyemem.