bugün

referandumda oy dilenirken gündemi meşgul eden en yüce şahsiyetti. sözde anayasa değişirse bu adam yargılanacak, idam edilecekti. noldu harbiden o olaya? benim balık hafızalı halkım unuttu değil mi yine? g.tünüzü s.kseler siz yarın onuda unutursunuz ki gördüğüm kadarıyla unutuyorsunuz.
12 eylül 2010 tarihi öncesinde "kenan evren'i, yargılayacağız" diyerek aptal ve sözümona solculardan "evet" oyu toplayanlara sorulabilecek türden bir sorudur.

sahi bir kenan evren yargılanacaktı, n'oldu ona?
akplileri, dut yemiş bülbüle çeviren hadisedir. yazık lan. hemen her konuda-yerine göre sayfalarca ve boş- konuşma iradesine sahip bu adamlar, sustuğunda garip hissediyor insan kendisini.
hesap soracağız diyen tayyipden, maaşına zam aldıktan sonra bir yerler de tatil yapıyordur. böyle halkı bir güzel kandırıp, maaşa nasıl zam yapılıyormuş öğrenmiş olduk. siz oyunuzu, akpye vermeye devam edin.
referandumdan "evet" sonucu çıkması hâlinde kenan evren'in yargılanacağı yönünde kendini parçalayanların arsızlıklarının ayyuka çıkmasına sebep olan soru.
buna inanıp referandum da evet diyenlere sormak gerek. hiç üzerlerine alınmıyorlar , bakın nasıl sessiz ortalık .
referandumdan sonra kenan evrenin maaşı artmıştır meselaynnn. şu an da villasında oturup çay içiyordur.
evetçilere gülmeme sebebiyet vermiş kayıp vakası..
(bkz: summum jus summa injuria)
nü resime sarmıştır konan evrın denilen şahsiyet. harbidende referandumda sözüm ona aydınlar bu adamın yargılanması için ''evet'' kampanyasında baya çalışmışlardı şimdi neden sesleri çıkmıyo ?
referandum üzerinden neredeyse bir sene geçmesine karşın, hiç bir ciddi teşebbüs olmamasına paralel sorulan soru.