bugün

nutella ezer geçer.
ikisi de güzeldir.. tat olarak hiç bir fark yok.. ama nutella yemekten beyni uyuşmuşların illede nutella diye tutturması komik.. eskiden nutella alıyordum artık torku bananacıyım.. yes.
Sarelle ikisini de tokatlar arkadaşlar. Yapımında kullanılan malzemeler daha doğal dolayısıyla sağlıklı. Afiyetler.
'Nutella ve diğerleri" şeytan 56789.
Banada da güzeldir ama nutelladan sonra gelir.
biz ak çomarlar danız . siz bu durum da kara çomarlar dan oluyorsunuz . ne kadar güzel .

kelime hazneniz baya genişmiş .
tabiki yerli malı yurdun malı .

iti köpeği zengin etmenin alemi yok .
Ikisini de yemem.
Depresyonda nutella yersiniz cenazenize Peripella gelir.
Sarelle bir üst klasmanda olduğu için karşılaştırılamaz, ben torku yu nutelladan daha çok beğeniyorum.
diabet hepsini süpürür.
Sarelle döver.
dün markette aynı gramı aynı fiyat olduğunu görünce şaşırdığım iki ürünün karşılaştırması. nutella ne ara bu kadar düştü, acaba bu palm yağı muhabbetlerinden sonra mı? fiyatları azaltmışlar zannımca. nutella her türlü iyidir ama eski nutella da yok artık. şimdi çok sıvı gibi, yağı fazla koyuyorlar herhalde. banada'da güzel yenir her türlü. yobazlar kazanacağına almanlar kazansın elbette.
yüzde yüz türk malı olan banada tokatlar. evet.
yerli üretim ve lezzetiyle tabii de torku banada'nın alacağı versus.

ayrıca nutella da banlanmış zaten. ne kullanıyorsa artık, kullananları bi salaklık sarıyordu vesselam.
Nutella severler kanser yapıyormuş haberiniz olsun.

http://www.hurriyet.com.t...raflardan-iniyor-40334962
Torku iyi geceler.
entellerin ve ekşicilerin nutella deyip beni delirteceği karşılaştırma. torku banada tokarlar. evet.
chokella da iyidir.
(bkz: fifa vs pes).
Bence peripella.
Nutella alınmamalıdır gerçekten vasat, torku yiyin fiyatı biraz pahalı olsa da yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı.
vs alır. nokta.
Torku Yerli Malı olduğundan Dolayı Eğer kaliteli Bir ürünse ki Şu ana kadar Ürünlerini kaliteli bulduğumu söylemek isterim torku tüketilmelidir.
Torku tokatlar. Evet.