bugün

dur lan hemen oo espiri bkz vermeden bir oku, ben öyle ucuz espriler yapacak adam değilim...yok "ayağa giyildiği için ayağa düşmüş falan" bunlar bizim örf ve espri anlayışımıza ters.

ayağa düştü derken, bire bir çakmaları hiç bir yasal mevzuatta tabi tutulmadan kadıköyde, eminönünde bırakın bunları facebook reklamlarında satılır hale gelmesi durumu.

sen orjinali 150tl olan bir ayakkabıyı nike faturasıyla 55tl nasıl satıyorsun, hiç mi şikayet edilmiyorsun be adam.

not: 3 çift çakma nike alan birisi olarak rahatsızım bu konudan, orjinalini alanları varın siz düşünün.

ayrıca şu bkz vermeden edemiyecegim.

(bkz: adidas çoraba 19 tl veren mal)
doğru tespittir, şöyle ki;

görsel
artık suyu çıkan espriler listesindedir.
(bkz: adidastaki fiyatlar götümü tırmalar)
ayağı kokutan bakteri yuvası on tane ayakkabı alana kadar adam gibi bir tane almak durumudur olsa tamam da ebevenynlere mızmızlanmalarından sebep.
and 1 e yönlendirmiş vaziyettir.
günlük hayatta spor ayakkabı giyen andavalların yüzündendir. ama çok rahaaat. o zaman en rahat olan eşofmandır yaprağım, giyene etmedik laf bırakmazssın amk. ben de sana ediyorum.

casual model mi yapmışlar? ikileeee. yemeyiz bunları. fiat doblo gibidir bunlar amk, çirkindir. otomobil mi, kamyon mu belli değil.

sporuna göre alacaksın ayakkabıyı. onlar da asla nike olmaz, adidas belki.

ormanda koşarken salomon giymeyene koşucu mu denir lan?
ayakkabıları olduğu içindir.

(bkz: hepinizden cesaretliyim).
(bkz: durun vurmayın).
(bkz: oo espri)

eziklere kapak olan durum.
(bkz: oo espri)

eziklere kapak olan durum.