bugün

evet yine karakter sınırlamasına takılmış bulunmaktayım.
esas başlık nickinden kız olduğu anlaşılan yazarlara gıcık olmak tı, ama aynı kapıya çıktık galiba.

nickinde kız, lady, hatun, prenses, manken vb. gibi kelimeler geçen yazarlara gıcık olma durumudur.

bu durum çoğu kez, kız olduğunu kullanarak sözlükte popüler olma çabasıdır. etik bir şey değil bence. yani sonra efendim erkekler bizi rahatsız ediyo. lan sözlüklerde takılan erkeklerin nasıl bir halde olduğunu biliyor musunuz ey kızlı ladyli prensesli nick alanlar?

hem prenses ve lady gibi şeyler bize çok uzak. bildiğin üniversite 1. sınıf kız öğrencilerinden biri, prenses diye nick alıyo. gerçek hayatta yakalasan kim bilir ne haldedir, belki de göbekli bir amcamızdır kendisi.

anlatamadım ama neyse kim okur zaten.
yazarlardan biri okur elbet. misal on birincilerin cinsi okumuş. ben kendimce onlara aranmaya gelmişler diyorum.
belki de ben onları aramaya gelmişimdir. ya da bilemedim piremses de olabilirler. pembe olmasınlar da. işte öyle.
uludağ sözlükte bir türlü gerçekleşmeyen eylem. olum bırak nickinden kız olduğunu anladığını, sana bana sarkıyor adamlar. durum vahim yani.
gıcık olurum, başka erkeklerinde anlayıp mesaj atacağı için.
kızlara karşı ağır hassasiyeti bulunan kişinin yapıp yapacağıdır. hemen he dese istediğini verse ondan iyisi yoktur amk. değil mi ?
Yazarlarin nickinden cok yazilarinin icerikleri giciklik sebebidir.

Not: Keske yaz tatillerinde daha cok kitap okusaydik o zaman anlatacaklarimizi daha iyi anlatabilirdik.
Çok gereksiz bir önermedir. Popüler olmaya çalışanlar olabilir elbette, ancak kimse cinsiyetini saklamak zorunda değildir. Hem popüler olma çabası sadece "kadın" olmakla ilişkilendirilemez. Başka bir sürü yolu daha vardır. Kadın olduğunu ifşa etmek bunlardan bir tanesidir. Bu da verilen tepkilerle alakalıdır tabi. O kadar üstüne düşmezseniz, bu yolla popüler olma durumunu da engellemiş olursunuz. Bu durumda popülerlik, kadın olduğunu belli etmekle değil; kadın olduğunu belli edene verilen tepkilerle sağlanmış olmaktadır çünkü.

içinde "adam, erkek, oğlan" vs gibi cinsiyetinin erkek olduğunu belirten kimliklere de gıcık olunmamalıdır. Her ikisi de kişinin kendisini ilgilendiren bir durumdur. Bu kadar takılmayın bu işe.
nickinde cinsel temalar olan erkekler de buna dahildir.
Yaşadığım duygudur. Zira kız olduğunu belli etmesi sadece ilgi beklentisinden ileri gelir.
attention whore'ların içine düştüğü duruma gıcık olmaktır.