bugün

uludag sozluk tv de yayına girmiş olması muhtemel yarışma adıdır.

evet geriye kalan son 10 sözlük yazarımızla beraberiz. biliyorsunuz geçen hafta en beğenilmeyen nick seçilen what is your problem 2 yarışmamıza veda etmişti. bu akşam aramızdan nickini değiştirmek istemeyen birisi daha ayrılacak bakalım o kim olacak?
oylamalar başlasın!
dındırırılalalallaaaa

evet 30 saniyemiz doldu. şimdi herkes kartlarını kaldırsın.
salca: kelmajeste
grand ekinoks: aktif matkap
karpuzkabuğu: alwayssleepy
alwayssleepy: marla singer
marla singer: sıçtırtma lamasına
deep: thedewil
kelmajeste: karpuzkabuğu
aktif matkap: alwayssleepy
sıçtırtma lamasına: thedewil
thedewil: alwayssleepy

eveeeet 3 oyla alwayssleepy i 2 oy ile thedewil takip ediyor. şimdi deep e soralım , neden thedewil gitsin?

deep: ya anlamıyomusunuz, burda tanrı bizi sınıyor, tanrı bizim sabrımızı sınıyor. bu allahın cezasını her gördüğümde şeytan bizim yanımızda olduğu için allahbize yardım etmiyor diye düşünüyorum ve çıldırıyorum. bu yüzden thedewil gitsin!

evet deep ama biliyorsun şu anda en çok oyu alwayssleepy aldı, bu nedenle o gidecek gibi, şimdi karpuzkabugu na soruypruz, neden alwayssleepy?

karpuzkabugu: çünkü biz burada yaşam savaşı veriyoruz, yemeğimizi taştan çıkarıyoruz, ama o sürekli uyuyor, hiç birşeye katılım göstermiyor, moralimizi düşürüyor. bu nedenle alwayssleepy.

evet sayın seyirciler yarışmamızın en heyecanlı anına gelsik. bakalım alwayssleepy nickini değiştirerek adada kalacak mı yoksa ben böyleyim diyerek adayı terk mi edecek.

alwayssleepy, nickim degissin mi degismesin mi?
alwayssleepy: zzz zz gmkhhhhhhh puffff.... zzzzz

evet bu hafta yarışmamızdan nickini değiştirmek istemeyen alwayssleepy ayrılıyor, bakalım haftaya nickim degissin mi degismesin mi de kim gidecek..