bugün

entry eksileme nedenleri arasında en az anlam verebildiğim, hatta ve hatta veremediğimdir..
ha aşağı yukarı her yazarın düşmanı vardır ve bu düşmanlardan bazıları nicki gördüğü an eksiyi basar en alakasız entrylere bile.. bunda şaşıracak ve şikayeti edilecek bir şey kesinlikle yok.. sözlük konseptinin yıkılmayacak gerçeklerinden biri bu, kabul edeceksin..

ama bu yukarıdaki durumdan alakasız, sadece birbirileriyle belli bir samimiyeti olan yazarların, nickaltılarına girdiği geyik denilebilecek entryleri eksileyen bir grup var.. yok demeyin var.. işte bu çok acayip bence..

aklıma yatan tek neden, sözlüğü daha laubali bir platform haline getirmesi bu entrylerin.. bu düşüncedeki arkadaşlara, şöyle bir önerim var, açın wikipedia'yı, orada bilginin alası var, hem de 'dedirten durum'la bitmiyor cümleler.. ya da açın meydan larousse'u, illa ki gazetelernin verdiği anlamsız büyüklükteki asla işe yaramayacak olan ansiklopedi dizisi furyasına yetişmiştir aileleriniz..
orayı okuyun.. orada marie curie'nin alfred nobel başlığı altında ''kendisine küstüğüm yazar, ayrıca bana hala bir uzun eşek borcu var.. * *'' yazdığını göremez, huzurlu olursunuz..

eğer kıl olma nedeni bu değilse geriye ancak 'bu' sosuna batırılmış bir yalnızlık hissi kalıyor.. bulalım abi sana da bir arkadaş.. bak benim de ilk geldiğimde yoktu hiç..

derdim eksiyse siksinler.. arkadaki psikolojiyi tespit etme uğraşındayım sadece.. fikrim budur, aksi fikirdeki arkadaşlarla seviyeli tarışmalara girmek isterim..
msn'im: erolevgininperugu@gmail.com..