bugün

formatı s*ken insanları eleştirmekten başka bir şey bilemeyen ıq fakiri yazar .
Formatı s*kenleri de s*kmesi gereken birileri olduğunu bilen yazar. Acıdı mı cicim.
bir erkeğin bir kıza lan dememesi gerektigini dusunen fakat her turlu kufurlu konusmayi yapan yalanci yazardir.

yalanci diyorum cunku soyledigi her şey yalan. kimligini gizli tutmak istedigini soyle fakat yalan soyleme.
Salak bir milliyetçi yazar. Atın bunu buradan dediğim.
Edit: Kendisi nick altıma uğrayıp kurt olduğumu söylemiştir. Fakat zazayım. Ayrıca yazar gizli kurttur. inanmayın milliyetçi ayaklarına.
yalancı yazar.
Özel mesaj yoluyla kürt yazarlardan tepki alan yazar. Ama Üzgünüm çünkü, hayvanlarla konuşabilen tek insan hazreti yunus' tu. Lütfen eşek dilinde mesaj yazmayınız. Teşekkür ederim.
Edit: tavsiyeye uyan yazardır aynı zamanda. Lakin daha dürtmeden böğürme sesleri geliyor.
Başlığını açtığında aldığı onca teşekkür ve yavşama mesajlarına cevap vermeyince de saldırı alan yazar.
Ne ilginç.
Evliya ve avluya diye bir söz vardır. Hatırlatmak istedim.
Samimiyetsizdir.
Hazır hepsini nickaltıma toplamışken katletmek suretiyle kurtulsak mı? Diye merak eden yazardır.
Hadi canım yengeniz burada değil. Kaçak elektrikte yok. Toz olun.
esen olsun anda denilesi yazardır.
Kürtler üzerinden popüler olmaya çalışan bir yazar.

Daha önce başka bir konuyla ilgili sohbetimiz olmuş ve kendisini içten bulmuştum ta ki böyle ucuz numaralarını görene kadar.
Komik değil, ciddi olamayacak kadar da saçma, nefret ve ön yargı dolu bu davranışlara bir son vermesini umuyorum.
insanlara eski nickini söylemiş ve entrylerini öğrenen şahısların bakmaması için nickini değiştirendir. hatta daha bir ötesini görüp bütün eski entrylerini silen yazarlardır.
kürtlere hakaret dışında hiçbir şey yapmamış "afedersiniz" yazar.
mizah anlayışı zekadaşları ile aynı seviyesizlikte.
(bkz: ırkçı zekası vs tost makinesi)

(bkz: yeni ırkçı olmuş ergen)

görsel

edit: mallık parayla değil ya.
Çok çok duygulanmış yazardır. Tisikkirlir sipirmin.
Haydi şimdi molotofunu hazırla. Hahayt.
#28052314 varligimdan bihaber yazar.
Kürt yazarlardan tepki ve tehdit mesajı alan yazar. Boşuna uğraşmayın canım, molotoflarınızı elinizde patlatırım. Yengeye selam.swh.
anasını, bacısını, avradını da başkaları ile eş değişim aktivitesi ile Beraber değiştirmesi muhtemel yazardır, Nick değiştirdiği gibi.

sanırım bunlar aileden böyle.
dedeleri babaları hep değiştirmiş durmuş , ortaya da böyle bir garabet çıkmış.
umarım babası Kim bir bilgisi vardır yavrucaģin.

saygı duyuyoruz ama o sizin genisliginiz, bize düşmez.
Annesi babası belli olan yazardır. Çok şükür. Swh.
Peki eleştirenin akraba ilişkisi karmaşasında ne olduğu belli midir? Diye merak eden yazar. Bi bak bakalım, belki de yengenin çocuğusun.
Yeter mi?
benimdir efendim. ve yine değiştirmeyi planlıyorum. hangi kafa da yazdım bunu ben lan? 2 tane değiştirdim. sırasıyla:

kendinis*kenadamincocugu: burayı incivari bir ortam olarak düşündüğüm için koyduğum çaylaklık nicki.
sagayakparmagi: yazar burada şu anki nickini anlatmaya çalışmış..
ayakserceparmagi: yazar burada bu uzluvumuzun çektiği zulmü resmetmeye çalışmış. lan allah kahretsin ayak feşisisti sanan çıkıyor beni. geçen kölen olabilirmiyim dedi lan biri1!1!
yeter .

yengelerine birde Kuzenlerin "yengesine" selam söyle , ugraririz bir ara onlarada *
sözlükteki vatansızlara dert olmuştur.

asil kan taşıyan yazardır.

t.t.k
Her zaman bekleriz diyen yazardır. Yenge hayranlığınızı biliyoruz ve saygı duyuyoruz diyen yazardır.
Siz de validenize selam gönderiniz, biz de onları ziyarete geliriz bir gün. Bu arada de ayrı. Swh.
anani da ...... yaparız oldu mu ?

boşluğu doldur artık sen de - da ayrı bak.
oldu mu ?
Çok çok ayıp şekilde saldırıya uğrayan yazardır. Konuşmak varken neden acaba diye merak eden yazardır. Ama pardon! Molotoflaşsak mı?.swh.
Aklı ve bilgisi yeten varsa entrysiyle anlatsın. Mesajda boş boş anırmasın diyen yazar. Anırmak? Anladınız siz onu.
(bkz: kürt lütfen).