bugün

New balance ayakkabı orjinal olup olmadığı nasıl anlaşılır bilenler yeşillendirebilir mi? Billur geçmek için yazacak küçük cem yılmazları sükunete davet ediyorum
new balanceın çakmasına bir insan neden para versin ki. 20 lira daha fazla verip orijinalini alabilir.
Senelerce New balance ayakkabılarının ithalatini yaptım.Oncelikle kokusundan daha sonra dilin iç kısmındaki etiket ve dikişlerinden sonrada taban kalitesinden.Ha bu arada piyasa araştırması yaparken çok daha iyi çakma Nb lar gördüğümu söylemeden geçemeyeceğim.
öyle merdiven altı üretim tesisleri var ki adam yapmış götür mağazasına koy mümkün değil anlayamazsın. yani bakarak anlaşılacak bir şey değil. ama kumaş kalitesi, dikişi, yapıştırıcısı ucuz olunca iki günde elinde kalıyor.
3 kuruş ucuz diye kesinlikle mağazaları dışında bir yerden alma. parasını sonuna kadar hak eden ayakkabıdır. sadece kendi mağazasından al. öyle her markayı satan spor mağazalarından bile alma.

ben 10 yıldır nb dışında marka giymiyorum. 1 kere gaza geldim hepsiburada'dan aldım ikinci sefer giydiğimde yandan yırtıldı, iade de edemedim. attım çöpe.
"w" yu "v" ile yazmışlarsa kesin sahtedir.
dengeli durabiliyorsa.
200 lira ve altı keain sahtedir. Net.
Trendyoldan 270 liraya aldım. Dokusu falan bir garip geldi. Babalarınız fabrikatör mü lan min 300 lira olan ayakkabıya ucuz diyorsunuz
Mevzu çok derin ve önemli, enine boyuna tartışılmasının, tamda zamanı, denilesi.