bugün

çok güzel ele alınmış durumdur. bir yandan bayrağı çekerken kürt kökenli vatandaşın söylediği türkü ve vatanı için savaşması , diğer tarafta ise aynı topraklarda birlikte yaşadığı insanlara kuruşun sıkan pkk'lılar.
mahsum'um pkk yalakası güneşi gördüm'ün yapamadığını yapmış filmdir.
zira güneşi gördüm katil, aşağılık pkk'lılar ile yüce askerlerimizi adeta aynı kefede göstererek mide bulandırmıştı.
gerçek olmasını canı gönülden dilediğim ayrırımdır.
ancak; dtp'nin açık ara, rekorlar kırarak aldığı belediyeleri gördükçe ve aşağıdaki bkzdaki gibi düşünenler oldukça, çok zor yapılabilen bir ayırımdır.
(bkz: kürtlerin savaşı devletledir türk halkıyla değil)
pkk nın aslında kürtleri temsil etmediğinin kimi gerzeklerin suratına vurumasıdır. sonuna kadar haklıdır.

pkk adlı orospuçocuğu oluşum sadece orospuçocuklarını temsil etmektedir. kürt asıllı vatandaşlarımızı değil..
(bkz: topluma mesaj verme hastalığı)
bazı kişilerin işine gelmeyen ayırımdır.
işine gelmeyen her boka faşist diyen pkklıların film için bu etiketi yapıştıramamasını sağlayan ayrımdır.
bu ayrımı yapamayanlara nefes filminin izletilmesinin faydalı olacağı izlenimi doğuran ayrım.
(bkz: ayırım ne lan)
beni de çok etkileyen bir olaydır. böyle şeyleri gördükten sonra*, körü körüne inandığım bazı yanlışlar üzerinde düşünmeme ve düzeltmeme sebep oldu.
Doğru ayrımdır.
çok net bir biçimde ortaya konmuş durumdur.
(bkz: sanal mastürbasyon)