bugün

uyku bize göre değil.
Çünkü sahur yapıyoruz, dinsiz kardeşlerim.

Bir anket.
Gecelerin kartalıyım, ben gece uyumam.
Kim demiş, hadi iyi geceler.
çünkü 4 fincan kahve içtim. var olan uyku kırıntısı da gitti. asmr dinliyorum ancak o da fayda etmedi.
nöronlarımı hissetmiyorum çünkü.
Sahura kadar uyumamaya alıştık uykumuz gelmiyor.
Çünkü geceyi özledim. Sessizliği, herkesin uyuduğu ve tek ben kaldığım ortamı özledim. Asosyal falan değilim sadece kendimi, kafamı dinlemek istiyorum. Yoruldum ama uyuyarak dinlenmek istemiyorum. Çünkü yarın yine yorulacağım. Böyle garip bir insanım işte.
çümkü yazlıkçıyım ve yıldızları izliyorum..

Zehrimi gökyüzüne salmaya geldim..

(bkz: yılaaannn)
namazı bekliyoruz.
Sahur etkisi devam ediyor . Her an bir davulcu cikacakmis gibi tetikteyiz .
Surekliyici oyun oynamanin cezasini cekiyorum.
Pisman degilim.
Memleket mi yıldızlar mı yoksa gençliğim mi daha uzak.
(bkz: seks)

?
cicero okuyorum.
iliklerime kadar hissediyorum resmen.
uykum kaçtı.
Kafamda susturamadığım sesler var.
Ha birde
Yasak.
Secim var.
Yürüyorlar.
neden uyumuyorum

krediyle ev almadım. alsaydım uyurdum

dertsiz değilim. dertsiz olsaydım yine uyurdum.

dertlerimin çözümü parada değil kendimle sorunlarım var.

bitirmem gereken kitaplar var yetişmem gereken yazarlar var ve hastayım üstelik modelleme yapmam gerek

bir de ingilizce çalşacağım. tabi bunların hiçbiri ders falan değil kendim istiyorum diye böyle.

neden uyumuyorum çünkü hayattaki tek başarım çocuk yapmak olsun istemiyorum. ama bir şeyleri henüz

değiştiremediğim için uykularım kaçıyor. nasıl desem kendimi gerçekleştirmem gerek. ama bu kısır tembel ve

amcık bir döngüde.

amına koyim yine sinirlerim bozuldu.
Ellerim çok kaşınıyor. Bunu yazarken bile. Kanatana kadar kaşımak istiyorum sanırım. Uyutmuyor.
Çünkü yarın seçim var ve gelmiş geçmiş en heyecanlı seçim olacak. Nasıl uyuyalım sözlük? Dua ediyorum, millet ittifakı kazansın, 13. Cumhurbaşkanımız Meral Akşener olsun ve ülkeye kadın eli değsin.
Çünkü canım jinx çekiyor.
ikilemdeyim 31 mi çeksem şiir mi yazsam?
patlamak üzereyim. sosyal medyada ordan oraya koşuşturuyorum. derken oy kullanırken bunları unutma diye yazılanları gördüm ve aklıma o gün geldi. içim ezildi.
(bkz: 5 eylül 2012 afyonkarahisar da patlama)
o gün ne oldu?
şu an kendi kendime sorduğum soru.

gene durduk yere saati iki yaptık iyi mi?