bugün

Üst akıl, dış mihraklar, faiz lobisi vs deyip saçmalamadan açıklayan kişi henüz görmedim. En makarası da büyük resim, evde a haber izleyip mandalina soyarken büyük resmi görenlerle beraber yaşıyoruz ne Mutlu.
açıklasa da açıklamasa da bir birey olarak herkesin kararına saygı duymayı bilmeli. üniversite bitirmiş biri ile köydeki çoban 1 mi? sorusunu sormak kadar aşağılık bir duruma düşürmeyin kendinizi.

isterse çünkü eşeğin zikinden dolayı der isterse de senin dediğin gibi büyük resim der. bunu yargılamak hiçbir insanın haddine değildir.
görsel
isterse çünkü eşeğin zikinden dolayı isterse de büyük resim diyemez. Bunu yargılamak gayet haddimedir. Bırakayım da sik madem geleceğimi? Saygı duymuyorum. Oyum da dağdaki çobandan daha değerli.

Akp iktidarının en büyük destekçileri, herkes istediğini yapsıncılar yine bir referandum zamanı ortadalar. Herkesin her istediğini savunmasını istemek ne ya? Liberal zırvaları bunlar. Bu kadar pisliğin zeminini araya araya manyak oldum yemin ederim. En büyük kavgayı bunlarla da edebiliriz bak. Bravo, saygı çağrısı yaparak bugün de getirdin o çok mühim misyonunu yerine.

Duymuyorum? Saygı duymuyorum. Hatta konuşma hakkı da vermiyorum be. Akp kitlesinden farkın ne senin ya? Sıçtığım.