bugün

evet yıllardır bu mesleği yapan gazeteci yazar nazlı ılacak bu başarıyı neye borçlu her insanın sorguladığı bir durum. büyük ihtimalle yönetime gelen bütün iktidarlara destek vermesi.
kral öldü yaşasın yeni kral
yalakalığına borçludur.
dil kuvveti.
(bkz: kamuflaj) (bkz: adaptasyon) birçok kelime var bu soruya tek başına cevap olabilecek.
Çok saygıdeğer görünüşünün altında şerefsiz bir insan vardır. Bir bakıma Türkan Saylan'ın velihatıda denebilir.
çok güçlü bir çene yapısına, ürkütücü bir sese sahip olmasından ve hırstan gözleri adeta dönmüş olduğundan.
zekasına olmadığı kesin.
sağlam karakterine, şerefine olmadığı kesin.
güç kimdeyse ona yalakalık yapıyor olmasına, kıç yalayıcı olmasına borçludur.

edit:kıç yalamak bir başarı sayılırsa tabii.
Bir çeşit soru cümlesi olup, içerisinde Nazlı Ilıcak kadınından söz edilmiştir. Cevaben de şunu söyleyebiliriz: Bu kadın biraz delimsi bi şey. Hani gideri var ondan başarılı desem, eskidenmiş o. Bir oynayışı vardı bunun geçenlerde gördüm, Angara havası mı ne oynuyordu, aman allahım hayattan soğudum. Böyle bir surat ifadesi olamaz arkadaş, boynundan yukarısı ölmüş kadının. kese kağıtlık gibi bi şey olmuş tövbe estağfurullah böyle bi şey olmuş kadına.

işte bu yüzden başarılı olabilir. boynundan yukarısı ölmüş çünkü. buna rağmen hala hayatta olm hamam böceği gibi kadın. tabiisi başarılı olacak. o olmayacak da ben mi olacağım? radyoaktiviteye filan da dirençli bu biliyorum ben.