bugün

bir itirafa giriş cümlesidir.

'ilk buluşmada öpüşen kız yolludur' dediler süreyi uzattım, 'ilk buluşmada öpüşen kızla olur' dediler yumuldum dudaklara.
'doğal güzellik benim için önemli' dediler saçlarımı boyamadım. geçen otobüste duydum; 'bakımsız kızla da olmaz abi ya. ne o öyle annane gibi' dediler yüklendim boyaya, rımele.
'transferler hakkında yorum yapamadığım kızı ben ne yapayım' dediler stadlara gittim, ses kalmadı. 'futbol maçı izleyen kadın kamyoncudur.' dediler, akşam komşulara ev oturmalarına gittim.
'rakı içen kadın candır!' dediler meyhane şarkıları ezberledim. 'içip içip dağıtan kadın iticidir' dediler haftada 2 ye indirdim.
'halden anlayan kadın tatlıdır.' dediler alttan aldım. 'kadın dediğin arada küfür edecek abi' dediler 'haklısın amk' dedim.
'bi kadının güzelliğinden çok zekası önemlidir'cilere dostodan aforizmalar kastım. 'kadın dediğin az bilecek' diyene 'çk haklsn cnm yha' yazdım.
'ben kıskanç adamım' diyene 'eski sevgilim de beni sürekli rahatsız ediyor' palavraları attım. 'kıskanmak güvensizliğin dışa vurumudur diyen adama 'ben zaten kıskanılmaya hiç gelemem' dedim.
'metal' diyene brutal, 'türkü' diyene bağlamamla koştum.

işte ben böyle böyle ağır bi kezban oldum arkadaşlar. yaş oldu 25, hala 'erkek ne ister?' sorusuna 'sikişmek eheheh' diyen adamların hayattaki duruşlarını idrak etmeye falan çalışıyorum. neyse, gideyim de bir sigara yakıp mutluluklar dileyeyim.
bir gün aynaya baktım..bıyıklarım vardı. kesmedim...
bir soru cümlesi olarak; nasıl kezban oldum?

2 bira içtiğim her adama 'ee biz şimdi neyiz' diye diye oldum sanırım.
bir kezbanın hayat hikayesini anlatan, senaryosunun uludağ sözlük yazarları tarafından hazırlandığı 2014'e damgasını vuracak film..

(bkz: coming soon)
uff snn b slk şy .s.ss
cipsimi kolami kaptim geldim hadi bakalim neler olacak sorusudur.
merhaba, naber, selam yazan her erkek beni şey yapacak sandığım zaman diyebilirim.