bugün

-ya saçımı kestirdim,hiç alışamadım.ne yapacağım ben şimdi?
-üzülme be dostum,nasılsa koku sende.
-koku bende mi,ne kokusu?
-ya işte ingilizce karakter kullanmak zorundasın ya sözlükte,başlık öyle çıkmış.
-tabi haklısın.nasılsa koku bende.
-Pişt senin parfumunden sıkıom biraz
+sık ya
-ok teşekkür ederim
+ikimizde aynı kokcaz şimde
-olsun sen bugun sıkma herzaman sıkarsn nasılsa koku sende *
beceriksiz berber/kuafor cumlesi...
-oglum, kestir su saclarini artik!
-oglum, ne zaman kestireceksin o saclarini!

bu ve bunun gibi laflari 6 ay boyunca duymak zorunda kalan aftermath, en sonunda dellenir. saclarini sevmektedir aslinda ama isittigi sayisiz laf ve azar yüzünden artik burasina gelmistir*. 's.k...m izdirabini' deyip gider berbere, pardon kuaföre. Kendisine berber denmesinden nefret eden Recep Abi'ye. Recep Abi, kes kurtulayim beah! der aftermath. saclar kesilir, aftermath bir kusa döner. bir an icin berberden ciktiktan sonra rüzgari hisseder kafa derisinde. subay tirasi olmustur netekim. eve gider, aynaya tekrar bakar. gider bir dus alir, babasi eve gelir. oglum aferin vs. pohpohlanmalara karsin aftermath aci gercegin farkina varir. babasi icinden 'oley, oglum tekrar normale döndü' naralari atarken, bir yandan ogluna 'nasilsa kökü sende' 'bir daha uzatirsin' der. ama aftermath'in bir daha böyle uzatabilmesi icin saclarini yaklasik 10 ay daha beklemesi gerekmektedir. ve o gün bugündür berbere sadece yanlardan ve enseden aldirmak icin gider.