bugün

Kafirlerdir. Öküz ile ilgili bir bağları vardır. Evet.
(bkz: tiplere gel)
Bunları koruyacağız diye meydanlarda namaz kılmak zorunda kalan yiğitler var! En çokta buna üzülüyorum.
(bkz: uludağ sözlük ateistleri temsili).
ateistlere bile saçma geliyor. inançlarla dalga geçmek şüphesiz dangalakliktir.
görsel
Olay kahramanmaraş kalesinde meydana gelmistir bir rivayete gore uzun gavatin hastanelik edildigi soylenmekte.
Simdi sen benim dinimle bu sekil dalga gecme hakkina sahip olabiliyorsun ama ben bu yaratiklara nerden ciktigi belli degil dedigimde bana kiziyorsun. Bu ulkede muslumandan saygi gormek istiyosan saygi gostereceksin. Ya seve seve yada seve seve evet.
"güya batılılaşma" ile namazla dalga geçtiğinde havalı olacağını düşünen, geri kafalı olmadığını göstermeye çalışan beyinsizlerdir.
gün gelecek o gencin de namazını kılacaklardır. dik olarak girmediği camiye yatay olarak avlusuna teşrif eyleyecektir.
Nedense aklıma günah çıkartmayla dalga geçen müslümanlar geldi.
Fotodaki şerefsizler ile aralarında fazla fark olmayan gençlerdir.

görsel

ikisinin de ülkeye faydası yoktur.
Hay allahım tiplere bak ne güldüm. Ya bırakın geçsinler ne takıyorsunuz. Bunlardan anca bu olur zaten daha başka birşey çıkması zor.
öbür tarafta babayı alırlar.
olum çok sempatikler lan salak bi video bekliyordum meğersem ne güzel çocuklarmış.

buna tercih ederim:

https://www.youtube.com/watch?v=4vxjf36meRI

çok net çok! öfke-hırs-şiddet-kin bi yanda diğer yanda ise dünyaya gülümsemek, saçma ritüelleri alaşağı edebilmek. vallahi çok net. *