bugün

Hadleri bildirilmesi gereken tipler. ibadet hakkımızı elimizden alan laikçiler.

La Galibe illlallah ve la ilahe allah!
heryeri hoca olsalar ne olur.
cehennemde yer mi yok sanıyorlar.
bir ders kaç saat mübarek? ara vermedi diyelim, namaz vakitlerine de dikkat etsin. ben ediyorum şahsen.
en baba ders 2 saat 2 saatte namaz vakti gecmiyor ders biter yine kılabilirsin namazını ama o hoca o dersten çıkar baska derse gider yani sana 20 dk izin verdi mi 20 dk sını geri getiremez adam ama sen dersten ciktiktan sonra o namazı kılabilirsin amk yobaz köpegi boyle soyleyince ben dinsiz oluyorum siz hadis sünnet ayet bilmediginiz halde müslüman oluyorsunuz .
Güzel kardeşim siktir git namazını kıl. islam'da namazı saklamak gösterişten uzak tutmak varken sen namaz kılarken herkesin hazır olsa durmasını istiyorsun. Senin ben namazını sikeyim. Münafık piç kurusu. din hayatın içindedir. Hayatı duraksatmaz.
Seriatla yönetilen ülkelerin medreseleri varken sevmediği laik bir ülkenin üniversitesine gidip durumdan şikayetçi olan birinin kullandığı cümledir. Ne gerek var ya git medreseye ilim öğren bu laiklerin kahrı çekilir mi. Hadi git pasaport 1 haftada çıkıyor. Gitsene amk ne bekliyorsun.