bugün

Fraud'un akrabası olma ihtimalinin gözden geçirilmesi için TC kimlik numarasının noterde çalışan bir tanıdığına verilmesi ve soy ağacının kontrol edilmesiyle sonuçlanabilen durumdur.
müzikden nefrer etmenin tek sebebi sağır olmaktır diye düşünüyorum.
sınavın ortasında içinden şarkı söylemiyorlarsa süper bir şey olmalı.
Mümkündür. Türkiye de pop müziğin geldiği tiksinç nokta yeterli bir kanıttır. Popta klibinde g*t, dekolte, ıslak tişört, sallanan göğüsler olan aptal şarkılar satıyor genelde. iki albüm satmak için kıçını gösteren değersiz b*k parçaları yüzünden pop un gözümde bir değeri kalmadı. En azından yeni pop şarkıları için konuşuyorum. Sözler çöp. Herkesin müzik zevki farklıdır ama bu Allah muhattap etmiyesice şarkıları dinleyip "Bu kadar mükemmel şeyleri nasıl yazıyorlar ?" diyen varsa geçmiş olsun. Bir de dubstep den söz edecektim ama müzik değil sadece bilgisayar ile yapılmış efektlerden ibaret sesler bütünü olduğunu hatırladım.
Bir müzik türünden nefret edilebilir.Mesela benim arabeskten nefret etmem gibi.Müzikten tamamen nefret etmek gibi bir şey ise kişinin kendine göre olan müzik türünü tanımamasından kaynaklanır.
Böyle bir şey mümkün olsaydı tam bir işkolik olurdum sanırım.

Iyi ki yok.

Ne kadar zevksiz olursa olsun insan, muhakkak beğeneceği melodi mevcuttur. Dolayısıyla imkansiz olandır.