bugün

(bkz: kabe kokusu)
müslümanların sadece eksileyip kaçtığı başlıklardır.
Genelde benim başlıklarımdır gelir eksiler ve giderler düşünmeden doğruluk payı var mı,adam haklı mı,ben neden cevap veremiyorum diye,yazık.
Edit:gördüğünüz gibi eksileyip gitmişler yine beyin ancak buna yetiyor.
Basliklarinin ve iddialarinin sik gibi olmasinin bunda etkisi olabilir. Bi ikisini okudum. Yazmaya usendim.
(bkz: dinlerde bebek ölümleri)
Eger ölümü bir son olarak görürsek ,kendimizi bebek ölümleri hakkında yaşama doymadan hiçlige gidişin bir tanığı olarak buluruz.. dinimiz buluğ çağına ermemiş cocukların ölümlerinin sorgusuz cennet olduğunu söyler..
işte bu başlıkları açan gereksiz insanların maalesef hala olması yüzünden gelişemiyor türkiye ha aşırı dindar he sen ikinizin birbirinden ne farkı var ki ikinizde aşşagılıksınız! biraz beynin olsa başkasının düşüncesine saygı duyarsın ne olursan ol istersen kendi dinini uyduran bi peygamber ol böyle olduktan sonra nacizane görüşüm bi tek hücreliden farksız sana verilen vasat altı zekanla ölmeye mahkum bi canlısın benim için düşünceye saygısı olmayana saygım yok! ne ateizme ne deizme ne budizme ne hrıstiyana ne yahudiye fikri olan bi insana saygısızlık etme etme ki saygın olasın belki iki kelime birşey öğrenirim diye bak etrafına insanlar nimettir ve bilgi çokluğudur. onlara hürmet et onlardan birşeyler öğrenmeye çalış. aşşağılama en azından sende bizim gibi insan olursun.