bugün

Her türlü düzene karşı olup kendi sundugu düzen artık taş devrini bile medeni gösterecek. Hani bir insan hem yaramaz cocukları sevmez hem uslu cocukları sevmez gibi bunun gibi tezzat. Isyankar olmak bazen güzeldirde bazen beyni calıştırmakta iyi.
Cennete gitmek.
bütün dünyanın kendileri gibi olmasını istiyorlar yapana kadar da durmayacaklar sanırsam.
Allahın rızasını kazanmak, dünyaya adaleti, sevgiyi ve insanlığı yaymak, bilimin gelişmesini sağlamak.
müslümankar kendi değerlerine hakaret edilmesini istemiyor. insan haklarindan bahsedenler müslümanlar söz konusu olunca hak mak ortada kalmıyor. müslümansa hakaret edilebilir ve potansiyel terörist gözüyle bakılabilir. halbuki dünyaya en cok zarar verenler batılılardır. müslümanlar sadece haksizlik yapilmasin diyor.
müslümanlar çok şey istiyor.

kimse zina yapmasın istiyor.
bunu en çok isteyenler hep taze bakire ile birlikte olmak istiyorlar.

dedikodu yapılmasın istiyorlar.
dedikodu nedese en çok ümmet toplanınca çıkıyor.

hoşgörüsüzlük günahtır deniliyor.
hoşgörüsüzlüğün alasını yapıyorlar.

adam öldürmek en günahtır deniliyor.
hoşgörülü insanlar(!) hata yapanı öldürüyorlar.

kul hakkı yemek en büyük günahtır deniliyor.
en zayıf halka nedense en çok eziliyor.

cennete gitmek istiyorlar ama cennete gitmek herhangi birşey yapmıyorlar. sadece oruç tutarak, kurban keserek, namaz kılarak cennete girilmez. dünya bireysel değil kolletif yaşamın olduğu yerdir, sadece insanlar değil hayvanlar ve diğer canlılar...

manzaraya bakınca ne istediklerini bilmiyorlar yada çaktırmıyorlar.
(#26419026)bilimin gelişmesini sağlamakmış.**
müslümanlar hep daha fazlasını istiyor. herkesin kendileri gibi olmasını ve bundan rahatsızlık duymamasını istiyor. her türlü ahlaksızlığı yapıp, iki rekat namaz kılıp, tövbe ederek cennetteki hurilerine kavuşmak istiyor. herkes zorla islam dinine inansın istiyor. inanmayanların ölmesini istiyor. kendi nefsine hakim olamayacağını bildiği için aklı sikindeliği kadının örtünmesi ile aşmayı istiyor. camiler sürekli yardım istiyor. para istiyor. ben içmiyorsam sen de içme istiyor. herkes sunni olsun istiyor. istiyor da istiyor ve o tüm bunları yaparken senden onun bu muhteşem dinine saygı duymanı istiyor.
günümüz müslümanlarının çoğu allah rızası kazanmak hariç herşeyi istiyor. Halbuki bir müslümanın yaşama amacı allah rızası kazanmak olması lazım.
aslında bu soruyu başlık açan ve dahi Müslüman düşmanlarına, ardından da cila olsun diye ateist yobazlara sormak lazım.
sen ifade özgürlüğü kisvesi altında düşünce cinayetleri işleyip* ardından "e ama özgürlük nerede" diye ağlar dururlar.

müslümanların istediği gayet basit. ha düşünce, ha fiili benim dinime küfür etme! bir de 3-5 zibidinin yaptığı eylemleri de "müslümanlar böyle yyeeeaaa" deme. lakin unutmayın ki onlar en kötüleri...

tabi bizim ekşi sözlük ve bilumum işsiz kalmış tayfa tarafından "sorgulayıp hayatı anlamak istiyorum" metdosu ile hatun düşürmeye çalışan zibidler bunla devam edecektir... kazanan mı? hep kaybedeceğiz...