bugün

analarını katmayacaktım ama bu tarz söylem içerisinde bulunanlar ancak orosbu amından fırlar.

filistindeki zulmu gözlerinizle gördünüz mü lan itler. gelin benle toplanın gidelim bizzati gösterimi o zulumun altında neler olduklarını.

beş yaşındaki bebeklere tecavüz ediliyor it soyları.

soysuz piçler buna nasıl oh olsun diyebilirsiniz.

sizin kafanıza hiç misket bombası yağdı mı? en temel ihtiyaç olan su bile bulamadığınız oldu mu?

yeri geldiğinde insanlık diyen sizler ordaki zulme nasıl oh olsun diyebilirsiniz lan.

ondan sonra islam şiddet dini oluyor.

yemin ediyorum bu lafları diyenler şu dk gerçek hayatta karşımda olsa bi dk durmadan doğramaya başlardım.

gider ömür boyda yatardım. ölürsem şehit kalırsam gaziyim allah ın izniyle.

safi savurmuyorum durum tespiti yapıyorum.

itliğin luzum ne lan. en azından susun. oh olsun demeyşin. piç kuruları. kubur faresi kılıklı deyyuslar.
Türkler cephede, ingiliz askerleri tarafından öldürülüp işkence edilirken, onlara katılan arap kadar orospu çocuğu değildir.
israil in filistin zulmune sessiz kalmak istemeyen müslüman kardeşler; saat 21:00 da istanbul fatih camii önünde toplanılacaktır. bilginiz olsun.

istanbul da olupta gitmek isteyenler varsa mutlaka katılsın.
efenim ilk entari çok uzun okuyamadım ama ölen "kötü" bir insansa ( bu demektir ki sünnetli, elinde tesbih, sakal, namaz vb. şeyleri bulundurup iyi biri olunmaz ) ölen herkes için oh olsun diyebilirim. Kötü insanlar ölmeli, kötülük yaşadıkça çoğalır ve insanlar değişmez.
sokakta ölmüş köpek görsen için sızlar, yazık edebiyatı yapmaya başlarsın, ama iş insanların ölümüne gelince nedense böyle olmuyor. Sebebi ölümüne, ölüsüne şahit olmamamız mı? bana dokunmayan yılan bin yaşasın dersin, aman zaten dinciymiş ölen dersin. Ama açık konuşayım dostum, aynı yılan gün gelir senide sokar, o ateş senide yakar, geçmişte yaktı zira.
Ağlayamıyorsan gülme bari demiş mehmet akif. O kadarcık insaniyetten nasipsiz kalma.