bugün

birbirlerini fiştekliyorlar işte al birini vur ötekine. Çıkıyor oradan beyinsizin teki kemalistlerin abdesti geçerli olur mu gibi -5 iq seviyesinde bir sey yazıyor kendince radikal islamcı mastürbasyonu yapıyor, çağın gereklerine uygun din denen zırvayı değil bilimi sanatı ilimi benimseyen seküler iyi niyetli kardeşlerimiz de bunun avına düşüp ona nefretini kusuyor o ona gerici diyor o ona kafir diyor cart curt. bak ben bile şu entryi yazarken kendi bulundugum cepheden diger cepheye 1 bomba fırlatmadan bitiremiyorum. ben bile ava düşüyorum.
Troll çalışmaları. Ne yazikki vasat bir durum. işin kötüsü her iki tarafta cahil tam bilgisi olmadan bir taraf saldırıyor. Diğer tarafta kendince savunuyor. Bırak kardesim diğer taraf var mı yok mu ? Yoksa sıkıntı yok peki ya varsa ozaman herkes hesabını öder.
Bu gece harbiden gına geldi sözlük. Her başlıkta uzun uzun ayetler, hadisler biri onların doğru olduğunu biri de yanlış olduğunu savunuyor ve iki taraf da çok ağır dilde uzun uzun yapıyor bu tartışmaları. Özelden tartışsanız ya siz güzel olmaz mı?
Bak tamam en müslüman ve en ateist sizsiniz valla yeter bunaldım.
müslümanlık ya da ateistlik üzerine entry girilmesini, bilgi ve fikir paylaşımı olarak görmek yerine, saygı gösterememek olarak görmekten kaynaklanan bi serzeniş.

he çok uç noktalardaki başlıklar ayrı, onlar canınızı sıkıyor olabilir.
sol freym'e bakıyorum da, sürekli bi' kapışma, sürekli bi' laf sokma.. bi' yere vardığı, varacağı da yok. sözlük vasıtasıyla müslüman olan veya sözlük sayesinde dinden çıkan biri var mı ki burada? sanmam. "yarraa yedin cehenneme gidiceksin ateist köpek" veya "nah sana cennet aptal müslüman" temalı entry'ler girmek mastürbasyon gibi bi' şey sanırım. inanca veya inançsızlığa saygı gösterebilmek bu kadar mı zor anlamıyorum ki. evet şimdi ben üç deyince bi' daha bu konuda birbirimizi siklemiyoruz.

"bir, iki" üç"
+evet şikayetiniz nedir?
-müslüman ve ateist başlıklarından gına geldi doktor bey.
+size am göt meme yazıyorum. yemeklerden sonra alınacak.
-allah razı olsun.
+rica ederim görevimiz.
-allah ne muradınız varsa versin.
+sağlıklı olun yeter.
-allah allah
(bkz: emeğimiz bilek zoru allahım sen bizi koru)*
birde abazaların açtığı vardır gına getiren başlıklar arasında. insanı erkekliğinden, dininden, fikirlerinden tiksindirecek bu yazarlara artık bir dur densin...
(bkz: sozlükten soğutan başlıklar)
(bkz: moderasyona benden çay)

sahiden yeter artik ve bir el atin dedigim lezzetsiz durumdur.
aynen katıldığım tesbit. sözlük yazarlarının diğer yazarlara saygı duyması gerektiğinin kanıtıdır.
her gün yaşadığımız, ama gün geçtikçe artan başlık çeşitleridir. müslüman öyle, ateist böyle, peygamberiniz öyle, şeytanınız böyle gibi... herkes herkese saygı duymalı ve doğru başlıklar açılmalıdır.

(bkz: yeter ulen)