bugün

şüphesiz ki kıyamet alametlerindendir dinkardeşlerim.
bekaretini korumuş kız midir ki ya sorununu yakın zamanda akıllara getiricek olaydir ve gerçekten kötü bir durum bilinçlenmek lazim en kısa zamanda.
türk erkeklerinin ahlak timsali olduğu düşünülünce, beni çok üzen realite. ulan türk kızları, hiç yakışmıyorsunuz şu muhteşem türk erkeklerine be.
keşke erkeklerin de bekareti olsaydı diye düşündürmüştür...
türk erkeklerinin girip çıkmadığı delik mi kalmış ki, derdiniz türk kızlarının ahlakı.
komşu kızını becermeyen ahlaklı türk genci oluyor, sağı solu beceren erkek adam oluyor. bekareti olmayan kız vay ahlaksız.
bi siktirin gidin ya.
edit: başlığı açan da bezemeng. ne beklersin.
sanırsın ki erkekleri namus abidesi önce islamı sonra kadını yozlaştıranlar sanki italyadan geldi .
ben deistim,benim bu konularda bir yorumum yok.
allah teala yeryüzünün en şerefli varlığına yani insanoğluna " özgür irade" dediğimiz bir hak vermiştir ve bu hak dahilinde "her koyun kendi bacağından asılır" bireyin ahlakını eleştirmek, yaptıklarını eleştirmek cahilliğin vucut bulmuş halinden öte bir tutum değildir yani uzun lafın kısası bırakalım müslüman türk kızlarının ahlakınıda dev aynasına bir kendimize bakalım ilk önce .
neyse ki aramızda bu eşsiz tespiti yapabilecek ve bizleri uyaracak kadar ahlaklı(!) tipler vardır da farkına varıyoruz bu kötüye gidişin. tişikkirler sipirmın.
özellikle istanbul'da gözlemlediğim bir faica.
hey millet, türk kızının ahlakı bozulmuş lan. orospu gibi giyiniyorlar, hepsinin kolunda bir tokmakçı (onlar sevgili diyor) o kucaktan bu kucağa hopluyorlar. lan olm, bir milleti çökertmenin ilk yolu, kadınlarını yoldan çıkartmaktır lan. bunu başarmışlar amk. kızlarımız, gavur karılarına dönmüş valla billa. sokakta yürüyorum; hep mini şort, mini etek, askılı tişört... sevgili mevgili, zina, flört... ne lan bu! dizilerdeki çarpık ilişkiler, ahlaksızlıklar aile yapısını, kadınları tehdit etmekle kalmadı, kökten değişti amk! nikah kıymadığı kızları çatır çatır sikiyorlar... hiç utanması da yok, giymiş mini şortunu ,takmış koluna tokmakçısını, "aşkım maşkım" diye ahlaksızlığına kılıf uyduruyor.
uyanın lan ibneler!
türk kızının ahlakını, namusunu haşat ettiler.
ahlaksızlığın modernlik olarak yutturulmasındandır.
(bkz: ortalıkta namuslu kız kalmaması)
avrupaya ozenılmesınden kaynaklanan bı durum ve avrupalı kızların bızımkılerden daha namuslu olması..