bugün

evet arkadaşlar, bugün şu an, her zaman gördüğünüz ve daha önce size söylenmediği için fark edemediğiniz bir gerçeği açıklıyorum.

müslüman, satanist, yahudi, şintoist, hristiyan; bu gibi tiplerin hepsi dindardır. ve eksiksiz olarak, bu adamların her biri tehlikelidir.

elbette neden tehlikeli olduklarını da anlatmam lazım.

şimdi bu üstte saydığım müslüman, satanist, yahudi, şintoist, hristiyan tiplerin hepsi; kesin bilgilere sahip olduklara inanırlar. bak tekrar ediyorum. kesin bilgiler. tanrı vardır gibi şeyler bu sahip oldukları bilgiler. bir bilginin kesin olduğuna inanmak, bir bilginin diğerlerinden üstün olduğunu kabul etmek insanlarda ego büyümesi, kendini beğenme, kendini süper görme gibi sonuçlara yol açar.

anlamadığınızı biliyorum, bir daha anlatayım. eğer elinde bu evrene ait kesin bir cevap olduğuna kanaat getirmişsen, kendini diğer insanlardan üstün görmeye başlarsın. sen süpersin, çünkü elindeki cevap evreni cevaplıyor. evrene ait bu kadar muhteşem bir cevabın, seni şımartmaması imkansız.

zaten dikkat ederseniz; bütün din safsatalarının öğretileri, kendini süper görmeyen insanlar yetiştirmeye çalışır. çünkü dindar adam tehlikelidir. elinde evrenin cevabının olduğunu düşünüyor. herhangi bir şeyi yapmaya, istediği her şeyi yapmaya hakkı olduğunu düşünecektir.

hepsi dindardır. bu gibi tiplere dikkat edin.