bugün

ölümü üzerinden espri yapılmaması ve ölümü eğlence konusu olmaması gereken sanatçı.
çok yaşa dediğimiz, büyük ustadır...
Zat-ı alimle beraber okuldan kaçtığını düşündüğüm şahıs. Büyüktür, üstaddır. Saygıyla eğiliyorum önünde.
Çok yaşasın.
gene yalan habere kurban gitmiş sanatçı. münir özkul olm bu deli misiniz nesiniz ya.
Ölmeden yüz bin kere öldürülen insan.
sanatçı sıfatını gerçekten hak eden büyük tiyatro sanatçısı.
daha önce yazmıştım yine yazıyorum.

bizim biricik mahmut hocamız. onun yaşamı üzerinden espri yapan bazı yavşakların anasını tulum hayri'yle domdom siksin.
Vefat etmiştir.
Allah rahmet eylesin. Dalga geçen yazarlar da kına yakabilirler artık!

Edit: gene trollere maruz kaldık demek.
Şu adamla uğraşmayın artık ne tarz bir eğlence anlayışınız var?
yine öldü haberleri hortlatılan tiyatrocudur. yeter la artık yapmayın bu yalan haberleri !
ölüm haberini yeni öğrendiğim usta oyuncudur. mekanı cennet olsun.
yeşilçam'ın en büyük oyuncusudur. küçük bir örnek mi istediniz:
Hababam Sınıfı (1975) - Kel Mahmut
Ya Ya Ya Şa Şa Şa (1985) - Kapıcı Selâmi
on sene arayla canlandırdığı iki karakter arasında kalın bir tabaka farkı olmasına karşın kusursuz bir başarıyla iki farklı resim ortaya koymuştur. konuşulması, tartışılması gereken budur.
hak ettiği temenni: "allah, hakkında hayırlısını versin." dir.
ölüm haberinin doğruluğunun veya yanlışlığının kısa zamanda açıklanmasını istediğim usta aktör.
neden ayda bir öldüğünü bir türlü çözemediğim adam.
dur tahmn edeyim yine öldü.
bu gece rüyamda gördüğüm üstad. klasik türk tiyatrosunun son temsilcilerinden. bir şeyler anlatmaya çalıştı ama henüz anlayabilmiş değilim.
Keşke ben de onun gibi usta bir oyuncu olabilsem. Allah vergisi bir yeteneği var.
allah sağlık sıhhat versin büyük usta'ya.
yazılı ve görsel basının bir türlü öldüremediği usta oyuncudur.
lost'taki jacob'ın dokunduğu son insan, büyük usta.
hakiki sanatçı.
62 doğumlu babamı bile gömdü.
okulu asıyormuşsunuz astırmam efekti vardır. ilkokuldaki örgetmenlerin bizi tehdit etmeleri aynı bu şekildeydi ama bize tutarmı ? tutmaz cuma günü kaçardık hep. son iki ders beden olunca.
Türk sinemasında kimi zaman öğretmen, kimi zaman baba, esnaf, balıkçı, gariban mahalleli rollerinde oynamış sevilen bir oyuncumuz. En son demans ve alzheimer teşhisi konuldu. Nişantaşı'ndaki evinde yaşamdan yorulmuş bir vaziyette ölmeyi bekliyor.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar