bugün

kişiyi kahreden durumdur. şaka maka derken adam 95 yaşına geldi.
(bkz: i gave your minus my dear brother)
şifre yazmasından ötürüdür.
" bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca adamsın. paran var, pulun var, herşeyin var. uludağ sözlükte yazarsın. yakışır mı sana yaşayan adamı mezara göndermek, yakışır mı bunca günahsızı, çoluğu çocuğu karda kışta sokağa atmak, aç bırakmak. ama nasıl yakışmaz... ben boşuna konuşuyorum. sevgiyi tanımayan adama sevgiyi anlatmaya çalışıyorum.

hıh... sen... büyük yazar, ev sahibi... sen mi daha çok yaşayacaksın yoksa ben mi? hayır ben yaşayacağım, ben. sen benim yanımda bir hiçsin, anlıyor musun, bir hiç. gözümüzde pul kadar bile değerin yok. ama şunu iyi bil, benden önce geberip gideceksin!!!... "
şimdi bu adamı eksileyenler vs bunu yapınca bu sizi iyi bir insan yapmıyor. bu adamın ölmeyip bu durumlarda görünmesi bizi daha çok üzüyor. keşke kimsenin berbat duruma gelişini görmesek. ama buna merhametli tanrı'nız karar veriyor. ne kadar sadistçe değil mi?
sen ki yılların eskitemediği uludağ sözlük yazarı senmi benden sonra ölüceksin ?
yeşil yol filmindeki savcının ve o beyaz şirin farenin bitmeyen ömrüne benzedi. kime ne zararı var, ama bir gün olur da ölürse, ben de yaşıyorsam eğer üzülürüm. hababam sınıfın örnek müdürü. keşke benim de öyle bir müdürüm olsaydı. hayatımda ilk kez keşkeyi kullandım.
hala ölmek bilmeyen kişiler söz konusu ise süleyman demirelden önce kimseye laf gelmemesi lazım.
Allah hayırlı uzun ömürler versin ama maşallah dünya bizim süleymana kalacak galiba.
tüm hababam sınıfını gömmüştür büyük üstat. allah uzun ömürler versin.
internet ortamında yapılan asılsız haberler sayesinde, hasta yatağında olan adamın kemikleri hergün sızlamaktadır. birde ölse ne olacak acaba?
frank woods ölmeden ölmem demiştir. menendez'in onu bıçaklamasını beklemektedir.
(bkz: kesin ip var amına koyim) diyerek is sakaya vurulabilir.
bazı yavşaklara dert olmuştur.
Böyle aşağılık insanları tespit edip imha etmek gerek, denilesi durum. Sanane mnakoduğm sen git o sefil hayatını yaşa ama umut etki yaşlanmadan ölesin.
toplumun kanayan yarasıdır. yarıldım lan gece gece...

(bkz: sesli gülmek)
babası yatalak olsa karşısına geçip gülecek hain evlat beyanı.
bir troll başlığı. ananız babanız yatalak olsada güler misiniz acaba.
Hababam sınıfındakı ögrencılerını dunya okulundan mezun etmeden gıtmeyı planlamayan ögretmendır * * *
acı çekmesini arttıran bir durumdur.
adam orda acı çekiyor, siz burda geyiğini yapıyorsunuz. ayıp.
ağzını hayra mabadını bayıra aç delikanlı. mahmut hocalar ölmez boyut değiştirir.
Saçma salak başlık açmayın ya. Ölmesini mi istiyorsun (bkz: edep yahu)
Herkesi üzen gerçektir. Ölmedi gitti adam. Evet.
güncel Önemli Başlıklar