bugün

karaktersiz, duruşu olmayan, takımının arkasında erkekçe duramayan fırıldak fenerlidir.
alex olayından sonra, inşallah gladbach 5 atar, 8 atar,23 atar, aykut gider, rezil oluruz aziz gider diye veryansın eden bu kolpa adamlar, aykut yada aziz başkan ın 20 yeselerde görevi bırakmayacağını senden benden çok daha iyi biliyor. peki niye böyle diyorlar? çok basit, biliyorlar ki, takımları çok kötü oynuyor. heran beşiktaş ın 8 lik rekorunu egale edebilecekleri bir maç izleme korkusuyla ölük ölük sıçıyorlar. yarın gladbach a yenildiklerinde kendileriyle daşak geçecek galatasaraylılara karşı bir nevi savunma mekanizması geliştirip kendi vicdanlarını rahatlatıyorlar zavallılar.

lan dürrükler, Bahane göt gibidir herkeste vardır. Alex olsa da yiyeceksiniz o golleri, olmasa da yiyeceksiniz. tek korkunuz daşak oğlanı olmak ki olacaksınız zaten. yarın daşağa saracak gs ve bjk lilere oh iyi oldu, gitsin aykut, gitsin aziz diyerek güya utancınızı gizleyeceksiniz. lan siz ne boktan adamlarsınız.
yenilmeyi istemek bir duruştur. benim için farketmez deseydi evet ama yenilmesini istemesi yürekten değil sadece bir serzeniştir.
aykut kocamanı sevmeyen ve bu maçı kaybetmeleri durumunda aykutun gideceğini düşünen fenerlidir. ama ne düşünürse düşünsün hiçbir fenerli bu maçta yenilmeyi istemez.
henri bienvenu gibi topu tutan, çalım atan, adam eksilten, füze yollayan, tek hareketiyle 4 oyuncuyu birden oyundan düşüren bir forvetimiz olduğu için muhtemelen çok büyük hezimete uğrayacak taraftardır.
ha birde orta saha olayımız var.
top çıkartamıyoruz falan diyorlar.
olum bizde selçuk var lan.
inan olanı değil yalnız şahin olanı.
hani şu 40 metreden nokta pası veren, ortasahayı kontrol altına alan geleceğin xavi alonso su.
birde teknik direktörümüz var.
adam resmen maça hazırlanmak yerine ayna karşısında yüz hareketleri çalışıyor.
şöyle bir tip oda; http://galeri.uludagsozlu...m/r/aykut-kocaman-308345/
hiç bir şey yapamazsak çıkar büyük başkan, alamanlara kendi dilinde bir iki tehdit savurur öyle alırız..
biri fenerbahçe ruhu mu dedi ?
ruhumuzu sikti iki tane kocaman egoist haberi yok kimsenin..
iyi bir şeyler olacaksa negatif anlamda dibe vurulması gerekmektedir. bu dibe vurmayı bekleyen taraftardır..
Aziz yıldırım ve aziz'in oğlu aykut buradan gitmedikçe rahat yüzü görmeyecek taraftardır..

Haysiyetsiz adam bir de röportajda, "ben fenerde olduğum müddetçe aykut'ta olacak diyor. Bende burada ne dertler çektim hepiniz biliyorsunuz bende burdayım" demeye getiriyor.
gerçek fenerbahçelidir. Takımının geleceği için günlük mutluluklardansa sezonluk mutsuzlukları tercih etmektedir.
herhangi bir şartta takımının mağlup olmasını isteyen fenerbahçeli olamaz. yok öyle bir şey kardeşim, eğer öyleyse s.kt.r git kimin takımını tutuyorsan tut. aziz yıldırım'ın bu kulüpten gitmesini can-ı gönülden isteyen biriyim, üstelik alex mevzusundan bağımsız olarak. ama maçta gırtlağımı patlamama engel değil bu durum.

dünyanın kendi etrafında dödüğünü zanneden mallar taş.ak geçecekmiş de, bahane olsunmuşmuş da kısmına hiç girmiyorum. (bkz: bsgçk)
bir zamanlar denizli'nin dediği gibi içimizdeki irlandalılardır.

(#17066675)
valla takip edemedim ama aykut kocaman ın kovulması için sebep olacaksa yenilsin daha iyi.
yoksa biz hiçbir maçı rahat rahat seyredemeyeceğiz.
fb taraftarının artık uyandığının belli eden istek.

önceleri de söylüyorduk; lan bu azizden aykuttan adam olmaz yapmayın beyler. yok aziz başkan şöyledir böyledir aykut efsanedir falan filan. işte takımın ağzına ikisi sıçtı şimdi sıvamaya çalışacaklar. kaosun tek sorumlusu azizdir.o fenerden gitmedikçe fenerin yüzü gülmez. eskiden yalaka yavşak olan fenerliler şimdi azizin gerçek yüzünü gördü. adam bu süreçte resmen şunu söyledi. bu kulübün patronu da sahibi de benim. benim arkasında durduğum bir teknik direktöre tavır alan kişi alex te olsa gönderirim gider. olay budur.
4 atarız 5 atarız deyip maçtan önce hava atıp maçtan sonra havasını alan gs li den daha dürüstçe bir yaklaşım örneğidir.