bugün

henüz internet ve telefonun bu kadar popüler olmadığı dönemlerde, yorgan altında radyo kulağında büyümüş nesildir efenim. kimileri muzo denilen bu halk kahramını yüzünden derslere geç kalmıştır, kimileri ise kahkaha seslerinden uyuyanan aile fertlerinden dayak yemiştir.
Hala daha kahkaha atarken dayak yiyecek raddeye gelen nesildir.

(bkz: muzo ile yastık sohbetleri)

Edit: bu gece güzel adam, şarkıları ve komik üsluba sahip yayını yaşanan üzücü olaydan dolayı değiştirmiştir.
En son tatlises fm de dinledigim bippp li vatandas. Hostur sohbeti nefesini yarida kese kese konusmasida ayri bi guzeldi. Kel oldugunu gorunce biraz sasirsamda hala sempatisi vardir icimde.
Bayılarak dinler ve hiç kaçırmazdım. Hep arayıp konuşmak isterdim. Arkadaşlarıma da zorla dinletirdim. Sonra ablam üniversiteyi kazanıp gitti. Tatilde geldiğinde bana muzonun imzalı fotoğrafını getirmişti. Gösterisine gitmiş. Çok sevinmiştim. Hala durur odamda.

bu kadar çok severken şimdi nedenini hatırlayamadığım bir sebepten dinlemeyi bırakmıştım. Sanırım çalıştığı radyodan ayrılmıştı. Yeni radyosunu bulmam zaman aldı. Çok seyrek dinler oldum. Uzun süre bıraktım. En son sanırım bir kaç sene önce dinledim. O eski tadı kalmamış. Samimiyetini yitirmiş gibi geldi bana. Üzüldüm.

Şuan nerede yayın yapıyor bilmiyorum. Tekrar bulup dinleyeceğim, eski dost kel muzo abimi.
yıllarca radyo d'de dinledim bu adamı, hep geceleri çıkardı açık seçik konuşup bol küfür ederdi, en son ankara sanatolia sahnesine geldiğinde * stand up gösterisine gittim, orada radyo programından daha çok eğlendiğimi söyleyebilirim. gel gelelim oldukça komik bir adam ayrıca zeki.
https://m.youtube.com/user/SuperKaram1996
adam bizim için çalışıyor millet. Abone olmayan kel olsun.