bugün

akp nefreti yüzünden emanet oy zırvasıyla dağdan meclise adam indiren chplilere bir sorudur.
Fitili akp nin yaktığı bombanın patlamasına serzeniştir...
Cevabı net olarak "evet" olan soru.

Bu ülkenin anası sikildi 13 senede. Artık bitmeli. Ve adımı da atıldı sonunda.
Oku akp li!
Hdp oylarının büyük kısmını akp den almiştir.
Salyalarini sil ve dinle.
Hdpnin emanet oylarını bir kenara bırak. Tanıdığım veya uzaktan gözlemlediğim bir çok kürt akp ye basıyordu mührü.
Akp mitinglerine katılanlar hicmi etrafına bakmadı. Bilinçsiz ve sadece ekmeğinde olan kürtler akpden aldikları maddi yardimlar ve yasadiklari sehirlerdeki akpnin kürt vekillerine, belediye başkanlarına olan bilincsizce bir sadakat ile akpye oy verdiler. Depolari fullendi bu insanlarin mitinglere katilirken. olurmu öyle şey diyenlerin götüne sokarım o benzin almaları için ellerine verilen biletleri. ben gözümle gördüm arkadaşım bunu. Evet bu bir gercek ve aylik cuzzi miktardada olsa resmen maas baglandi bu insanlara.
Kodaman kürtlere bursada yapilan manevi yardimlari anlatmiyorum bile. Bursa'da yavuz selim mahallesinde her kurt dugununde akp onlarin yanindaydi.
Her kurt dayanışması gecesinde akp şeref konuguydu.
Bunlar sadece kendi şehrimdeki gözlemlerim ve bunların sadece burada olduğuna inanmak akıl noksanlığı gerektirir.

Ben gözüme inanirim siz kaynak götümlere inanın.
Nerede akpnin oyları? Chp ve mhpnin oyları eskisinden pekte faklı değilken.
akp mutlu mu?

akp' li kürtler hdp' ye oy vermiş, bu kadar da omurgasız bu akp' liler.
Mutlular tabii ki,yeter ki iktidar devrilsin gerisi fasa fiso.
tişikkirlir sipirmin
Yaaa amina koyim artik bee. Ne mal adamsiniz lan siz?
13 yildir kim palazlandirdi lan?
Kim masaya oturdu? Kim elele şarkılar türküler okudu.

Her boku yiyin, her türlü yolsuzluğu, hırsızlığı yapin, kafaniza gore ulkede at kosturun, Sayın apo denilmesine en basta göz yumun.
Sonra chp mutlu musun.. he amina koyim mutluyum.

Tukurulecek sifatiniz yok daha mal mal konusuyorsunuz.
kpnin düşen oylarıda chpye gittiydi zaten yüzde kaç kimden yüzde kaç kimden hdpye oy kaymış bir bakıver ablacım.
hala çamuru başkalarına atmaya çalışan aktrollerin açtığı başlıktır.
ulan bi kez de suçu kendinizde arayın.
partinin kısaltmasında ak var diye temiz değilsiniz lan.
Ruh ikizini meclise sokmak için, oyunu bile esirgememiş bir yapıya yöneltilen sorudur. Gelen haberlere göre, kına piyasasının elindeki stoklar tükenmek üzereymiş. özelde chp seçmenine, genelde chp genel merkezine kına yetiştiremiyorlarmış. onca kınayı nerelerine sürecekleri bizim konumuz değil tabii.
(bkz: Ağlama melis)

Akillara su gizem arasi getiren soru.
mutlu musun chp mhp. *
sonra akp'liler mal deyince kızıyonuz..

olm 2011'de % 25 alan chp, 2015'de % 25 alan chp.. iki rakamı birbirinden çıkar şimdi, sonuç koca bir 0.. de mi?

aynı şeyi 2011'de % 49 alan akp, 2015'de % 40 alan akp.. iki rakamı birbirinden çıkar şimdi, sonuç koca bir 9.. de mi?

bilal'e anlatır gibi anlattım.. daha da anlamazsan s.keyim belanı. ahahahhahah
Ya gerizekalı göt kılları sizin beyniniz götünüzde mi? Chp de mhp de oyunu artırdı 2011 genel seçimlerine göre. Hdp ye oy sadece sizin gibi soysuz kansizlardan gitti. Amk malları, akp li sikik trollerin facebook sayfalarından okuyup da her boka ona göre yorum yapmayın. Okuyun hic bir bok bildiğiniz yoksa okuyana sorun. Bu akp liler gerçekten malligin sınırlarını zorluyorlar...
chp en az % 5 oy verdi, bu çok fazla. mutlu olan chp tabanı ve kapitalistlerdir, ama diğer chp liler mutsuzdur. 2011 seçimlerine bakıp, chp oy arttırdı demek özürlülüktür, ulan 2011 de 25 diyelim ve 2015 de 35 olması gerekirken 33 olunca yani 2 oy hdp ye gidince sonra da bakın arttırmışız gibi mantık mı olur salak.
hdp barajı aştıysa bu akp'den kopan oylarla oldu. kimse kimseyi kandırmasın! akp yüzde 49'dan yüzde 40'a geriledi. bu başlığı açan gerzek de hiç kendine sormuyor "lan benden kopan yüzde 9 nereye gitti" diye! işte onların büyük çoğunluğu hdp'ye verdi ak-sığır anladın mı?
trt seçim sonuçlarına bakanlar rahatlıkla görülebilir.

izmir de bile chp'nin oyları sabit akp düşüyor hdp yükseliyor hala chp diyorlar amk.
chp aldığı her oy partinin kemalistleri tarafında mı veriliyor sanıyorsunuz? tkpli, ödpli,emepli oylu buylu olan sol görüşlü insanlar hdpye oyunu verir. öncesinde de partileri nasıl olsa barajı aşamıyor diye chp veren insanlardır. chpnin kemalisti gidipte hdp ye oy vermez.

2. insanlar istediğini şeçmekte ögzürdür. Şayet hdp barajı geçemeseydi 85 millet vekili akpye gidecekti direk.

3. karar verin artık hdp mi daha büyük sorun akp mi?
Çevremde ne kadar chp'li varsa, hdp baraji geçsin ve koalisyon olsun diye hdp'ye oy vermiştir. Tüm chp'lileri suçlamıyorum elbette. 2011-2015 kıyaslaması yaparken chp'ninde akp'ninde oy kaybettiğini, mhp'nin ise oy kazandığını görüyoruz. Doğuda akp'nin oyları hdp'ye kaydı evet. Ama hdp'nin batıda arttırdığı oylar nereden geldi? Tabikide chp'den. Ayrıca chp'nin hedefi her seçimde aynı oy sayısını yakalamak mıdır?
görsel
Çok mutlu olduğunu düşünüyorum.